O mnie

Pewnie zastanawiasz się skąd przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zacząć recenzować sex gadżety.

To trochę dziwne, aby inwestować w tak rozbudowany arsenał grube sumy pieniędzy, pewnie myślisz że lepiej za tę kasę zadzwonić po damę do towarzystwa i może 2 lata temu przyznałbym ci rację...

Tylko 2 lata temu moja siostra przygruchała sobie amanta, który dziś jest jednym z moich najlepszych kumpli i jednocześnie szwagrem. Facet sprowadza ze Stanów nowinki techniczne, w tym luksusowe sex zabawki.

Na stronie podaję linki wyłącznie do źródeł, z których on kupuje towar hurtowo oraz sex shopów, do których dystrybuuje, dzięki czemu możecie mieć pewność, że traficie wyłącznie na oryginalny towar.

Na cholernym Allegro (byłem, widziałem) naciąć się na podróbę to norma... Do tego często w niewiele niższej cenie, niż oryginał. Chciałem swoją pisaniną dołożyć cegiełkę na rzecz samczej społeczności.

Sprawdziłem temat iście dogłębnie, więc jeśli nie lubisz wyrzucać pieniędzy w błoto, sięgaj jedynie po to, co zrecenzowałem.

Moja recenzja najlepiej pomoże ci zdecydować, czy produkt jest tym, czego szukasz. Żeby nie marnować czasu - szmelcu (który też wypróbowałem) postanowiłem tutaj nie opisywać.

Wszystkie produkty są z najwyższej półki, więc jeśli szukasz czegoś, co można porównać do realnych doznań, zakup wybranej pozycji z mojego rankingu ci to zagwarantuje.

Wartkiej lektury Panowie!

janek profilowe