Mariko Sakuri 15ml for Women Feromony dla Kobiet

66578

Nowy produkt

Feroperfumy "Mariko Sakuri" spowodują, że przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, będą Cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną i pociągającą, każdy z nich będzie miał ochotę na nawiązanie z Tobą bliższego (intymnego) kontaktu, inne kobiety będą pod wrażeniem Twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w Twoim towarzystwie.

Suma: 29.9
Cena za szt.: 29,90 zł

Mariko Sakuri 15 ml - Erotyczny i podniecający zapach dla Kobiet. Afrodyzjak zapachowy - uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"Mariko Sakuri" to piękny, podniecający zapach o intensywnym, erotycznym zapachu. Zawarte w tym zapachu kompozycje zapachowe działają w szczególny sposób na mężczyzn, wywołując u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "Mariko Sakuri" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Ekscytujący zapach ma za zadanie wywołać w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć.

Opakowanie roll-on pozwala na bardzo precyzyjną i wydajną aplikację. Teraz nie musisz marnować preparatu na rozpylanie go w powietrzu - nakładasz go dokładnie tam, gdzie chcesz!

Działanie "Mariko Sakuri" wynika ze specjalnie dobranych substancji zawartych w kompozycji zapachowej. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...Zapach "Mariko Sakuri" spowoduje, że:

 • - przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu
 • - mężczyźni będą Cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną, powabną i pociągającą
 • - mężczyźni będą mieli zwiększoną ochotę na nawiązanie z Tobą bliższego (intymnego) kontaktu
 • - wzrośnie Twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebie
 • - inne kobiety będą pod wrażeniem Twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w Twoim towarzystwie

Dla kogo jest przeznaczony zapach?

Zapach "Mariko Sakuri" jest wieloskładnikową kompozycję zapachową, stworzoną w celu szybkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, wywołania w nich pożądania oraz zainteresowania. "Mariko Sakuri" są przeznaczone dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie.

Zapach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • - chcesz szybko zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn
 • - prowadzisz aktywne życie towarzyskie i lubisz być w centrum zainteresowania
 • - lubisz uwodzić mężczyzn
 • - chcesz, aby mężczyzna który dotychczas nie zwracał na ciebie dostatecznej uwagi zaczął pożądać bliższego kontaktu z Tobą
 • - chcesz, aby mężczyźni postrzegali Cię jako bardziej kobiecą, seksowną i pociągającą
 • - planujesz spotkanie z mężczyzną w którym chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks
 • - zależy Ci na sukcesie w relacjach z mężczyznami.

Dlaczego "Mariko Sakuri" działa tak skutecznie?

Erotyczny zapach zawierające podniecającą kompozycję zapachową to najbardziej skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, wielowiekową tradycję japońskiej sztuki uwodzenia i najnowsze osiągnięcia francuskich mistrzów perfumeryjnych. Działanie Mariko Sakuri wynika z umieszczonych w kompozycji specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jak pachnie Mariko Sakuri?

"Mariko Sakuri" to ekskluzywny zapach, będący złożoną kompozycją nut kwiatowych, jaśminu sambac, pieprzu, paczuli, bergamotki i dębowego mchu. Zapach kojarzy się z wyrafinowanym luksusem, elegancją i wytwornym stylem.

W pierwszej nucie zapachu wyczuwa się suchą bergamotkę, połączoną z korzennymi nutami imbiru i różowego pieprzu. W nucie serca pojawiają się zapachy jaśminu i konwalii oraz pikantny, niepokojący aromat wyprawionej skóry. Bazę zapachu stanowi podniecająca paczula, z delikatnym akcentem szyprowym.

"Mariko Sakuri" to prawdziwy "narkotyk miłości"!

Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o wyjątkowej właściwości tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.


W jaki sposób i kiedy należy stosować "Mariko Sakuri"?

"Mariko Sakuri" należy stosować jak normalne perfumy. Wprawdzie są one przeznaczone do zastosowania w wyjątkowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak niezwykle działają na mężczyzn. Skuteczne działanie zapachu utrzymuje się przez około 3-4 godziny po użyciu.

Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

 • - nawiązywanie nowych znajomości z mężczyznami
 • - randki i spotkania intymne
 • - imprezy i spotkania towarzyskie z udziałem mężczyzn
 • - egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne
 • - negocjacje handlowe, współpraca z osobami płci męskiej
 • - trudne sytuacje zawodowe, praca w zespole

Bezpieczeństwo:

Wybierając "Mariko Sakuri" masz pewność, że jest to produkt:
 • o starannie opracowanej formule, stworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,
 • - działający skutecznie i niezawodnie,
 • - przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • - zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • - wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana roll-on o pojemności 15 ml umożliwia precyzyjną i dokładną aplikację, bez konieczności rozpylania kosmetyku w powietrzu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mariko Sakuri 15ml for Women Feromony dla Kobiet

Mariko Sakuri 15ml for Women Feromony dla Kobiet

Feroperfumy "Mariko Sakuri" spowodują, że przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, będą Cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną i pociągającą, każdy z nich będzie miał ochotę na nawiązanie z Tobą bliższego (intymnego) kontaktu, inne kobiety będą pod wrażeniem Twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w Twoim towarzystwie.

facebook