Mariko Sakuri ROSSO 15ml for Women Feromony dla Kobiet

66576

Nowy produkt

Mariko Sakuri ROSSO to ekskluzywny zapach dla prawdziwych Kobiet. Uwodzi mężczyzn i wywołuje w nich pożądanie. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą. Idealny sposób na randkę - każdy facet zrobi to, co zechcesz...

Suma: 29.9
Cena za szt.: 29,90 zł

Rosso15banergora.jpg

Mariko Sakuri ROSSO 15 ml - seksowny i podniecający zapach damski. Doskonały zapach, który może uwodzić mężczyzn i wywoływać w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"Mariko Sakuri ROSSO" to piękny zapach o kobiecym i podniecającym świeżym zapachu. Zawarte zapachu w kompozycje zapachowe działają w szczególny sposób na mężczyzn, mogą wywoływać u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie dobrany zestaw nut działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "Mariko Sakuri ROSSO" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Ekscytujący zapach może wywoływać w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Opakowanie roll-on pozwala na bardzo precyzyjną i wydajną aplikację zapachu. Teraz nie musisz marnować kosmetyku na rozpylanie go w powietrzu - nakładasz go dokładnie tam, gdzie chcesz!

Działanie "Mariko Sakuri ROSSO" wynika z substancji zawartych w kompozycji zapachowej. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...

Zapach "Mariko Sakuri ROSSO" spowoduje, że:

  • - przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu
  • - mężczyźni będą Cię postrzegać jako bardziej kobiecą, powabną, atrakcyjną i pociągającą
  • - każdy mężczyzna będzie miał ochotę na nawiązanie z Tobą bliższego (intymnego) kontaktu
  • - wzrośnie Twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebie
  • - inne kobiety będą pod wrażeniem Twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w Twoim towarzystwie
gotoweMSROSSO15ml.jpg

Dlaczego "Mariko Sakuri ROSSO" działa tak skutecznie?

Erotyczny zapach zawierający podniecającą kompozycję zapachową to najbardziej skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, wielowiekową tradycję japońskiej sztuki uwodzenia najnowsze osiągnięcia francuskich mistrzów perfumeryjnych. Niezwykłe działanie Mariko Sakuri ROSSO wynika z umieszczonych w kompozycji specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jak pachnie "Mariko Sakuri ROSSO"?

"Mariko Sakuri ROSSO" to ekskluzywny i seksowny zapach, będący złożoną kompozycją nut szampana, nut owocowych, róży i kwiatu brzoskwini. Zapach kojarzy się z wyrafinowanym luksusem, elegancją i wytwornym stylem.

W pierwszej nucie zapachu wyczuwa się nuty świeżości - szampana, róży i kory drzewa. W nucie serca pojawiają się zapachy kwiatów brzoskwini, wodna róża. Bazę zapachu stanowi podniecająca ambra, drzewo sandałowe, róża piżmowa.

"Mariko Sakuri ROSSO" to zapach dla kobiet ceniących sobie luksus i elegancki styl. Wyrafinowana kompozycja zapachowa została opracowana w taki sposób, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz "Mariko Sakuri ROSSO" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

"Mariko Sakuri ROSSO" to prawdziwy "narkotyk miłości"!

Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o wyjątkowej właściwości tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.

Dla kogo jest Mariko Sakuri ROSSO?

Zapach "Mariko Sakuri ROSSO" są wieloskładnikową kompozycję zapachową stworzoną w celu szybkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. "Mariko Sakuri ROSSO" są przeznaczone dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. Zapach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

baner3.jpg

W jaki sposób i kiedy należy stosować "Mariko Sakuri ROSSO"?

"Mariko Sakuri ROSSO" należy stosować jak normalne perfumy. Wprawdzie są one przeznaczone do zastosowania w wyjątkowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak niezwykle działają na mężczyzn.

Bezpieczeństwo:

Wybierając "Mariko Sakuri ROSSO" masz pewność, że jest to produkt:
  • - o starannie opracowanej formule, stworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,
  • - działający skutecznie i niezawodnie,
  • - przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
  • - zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
  • - wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana roll-on o pojemności 15 ml umożliwia precyzyjną i dokładną aplikację,

bez konieczności rozpylania kosmetyku w powietrzu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mariko Sakuri ROSSO 15ml for Women Feromony dla Kobiet

Mariko Sakuri ROSSO 15ml for Women Feromony dla Kobiet

Mariko Sakuri ROSSO to ekskluzywny zapach dla prawdziwych Kobiet. Uwodzi mężczyzn i wywołuje w nich pożądanie. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą. Idealny sposób na randkę - każdy facet zrobi to, co zechcesz...

facebook