FX24 for Women aroma, roll-on 5ml... i każdy mężczyzna jest Twój

66471

Nowy produkt

FX24 to nadzwyczajnie sensualne feromony perfumowane dla Kobiet, które wiedzą czego chcą i dążą do tego z całych sił. Otaczająca je niezwykle intrygująca aura elegancji i wyuzdania sprawia, że nawet najtwardsi faceci będą chcieć choćby odrobinę Twojej uwagi.

Suma: 29.8
Cena za szt.: 29,80 zł

fx24damskienn.jpg

FX24 5 ml - Erotyczne i podniecające feromony zapachowe dla Kobiet.

Tajemniczy i intrygujący zapach - uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"FX24" to kompozycja o pięknym, erotycznym i podniecającym zapachu. Zawarte w niej feromony zapachowe działają w szczególny sposób na mężczyzn, wywołując u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie dobrany zestaw nut zapachowych bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "FX24" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Ekscytujący zapach wywołuje w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Feromony "FX24" spowodują, że:

 • przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu
 • mężczyźni będą Cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną, powabną i pociągającą
 • każdy mężczyzna będzie miał ochotę na nawiązanie z Tobą bliższego (intymnego) kontaktu
 • wzrośnie Twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebie
 • inne kobiety będą pod wrażeniem Twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w Twoim towarzystwie
fxdzapachowe.jpg

Dla kogo są przeznaczone feroperfumy?

Feromony "FX24" są wieloskładnikową kompozycję zapachową stworzoną w celu szybkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. "FX24" są przeznaczone dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie.

Feromony są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • chcesz szybko zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn
 • prowadzisz aktywne życie towarzyskie i lubisz być w centrum zainteresowania
 • lubisz uwodzić mężczyzn
 • chcesz, aby mężczyzna który dotychczas nie zwracał na Ciebie dostatecznej uwagi zaczął pożądać bliższego kontaktu z Tobą
 • chcesz, aby mężczyźni postrzegały Cię jako bardziej kobiecą, seksowną i pociągającą
 • planujesz spotkanie z mężczyzną w którym chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks
 • zależy Ci na sukcesie w relacjach z mężczyznami.

Jak pachnie FX24?

Kompozycja zapachowa wchodząca w skład feromonów "FX24" to podniecający zapach, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. Zapach jest niezwykle podniecający, zmysłowy i bardzo kobiecy. Jest odpowiedni zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

W jaki sposób i kiedy należy stosować "FX24"?

"FX24" należy stosować jak normalne perfumy. Wprawdzie są one przeznaczone do zastosowania w wyjątkowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak niezwykle działają na mężczyzn. Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

fx245mlnapisydamski.jpg

Dlaczego "FX24" działa tak skutecznie?

Preparaty zawierające podniecające feromony i kompozycję zapachową to najbardziej skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa z feromonami została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, biochemii oraz wielowiekowe doświadczenia mistrzów perfumeryjnych. Niezwykłe działanie FX24 wynika z umieszczonych w kompozycji feromonów i substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Bezpieczeństwo:

Wybierając "FX24" masz pewność, że jest to produkt:
 • o starannie opracowanej formule, stworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,
 • działający skutecznie i niezawodnie,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana roll-on o pojemności 5 ml.


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FX24 for Women aroma, roll-on 5ml... i każdy mężczyzna jest Twój

FX24 for Women aroma, roll-on 5ml... i każdy mężczyzna jest Twój

FX24 to nadzwyczajnie sensualne feromony perfumowane dla Kobiet, które wiedzą czego chcą i dążą do tego z całych sił. Otaczająca je niezwykle intrygująca aura elegancji i wyuzdania sprawia, że nawet najtwardsi faceci będą chcieć choćby odrobinę Twojej uwagi.

facebook