FX24 for Women bezzapachowy roll-on 5ml ... i każdy mężczyzna jest Twój

66464

Nowy produkt

FX24 5 ml to erotyczne, bezzapachowe feromony dla Kobiet. Kompozycja uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie. Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Wywołuje w mężczyznach pożądanie i chęć do nawiązania bliższego kontaktu.

Suma: 29.8
Cena za szt.: 29,80 zł

   fx24damskienn.jpg

FX24 5 ml - Erotyczne i podniecające, bezzapachowe feromony dla Kobiet.

Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "FX24" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. "FX24" wywołuje w mężczyznach pożądanie, erotyczne podniecenie i chęć do nawiązania bliższego kontaktu.

"FX24" są neutralne zapachowo - mogą być bez przeszkód używane razem z ulubionymi perfumami lub innymi kosmetykami zapachowymi. Mężczyźni reagują na feromony zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę feromonów - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...

UWAGA: preparat jest neutralny zapachowo, może jednak posiadać delikatnie wyczuwalny zapach, który jest nietrwały i przestaje być wyczuwalny w ciągu kilku minut po aplikacji.

Feromony "FX24" spowodują, że:

 • przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu
 • mężczyźni będą Cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną, powabną i pociągającą
 • każdy mężczyzna będzie miał ochotę na nawiązanie z Tobą bliższego kontaktu
 • wzrośnie Twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebie
 • inne kobiety będą pod wrażeniem Twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w Twoim towarzystwie
fxdpure.jpg

Dla kogo są przeznaczone "FX24"

"FX24" są wieloskładnikową kompozycją stworzoną w celu szybkiego wywarcia pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. "FX24" są przeznaczone dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. Feromony są dla ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • chcesz szybko zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn
 • prowadzisz aktywne życie towarzyskie i lubisz być w centrum zainteresowania
 • lubisz uwodzić mężczyzn
 • chcesz, aby mężczyzna który dotychczas nie zwracał na Ciebie dostatecznej uwagi zaczął pożądać bliższego kontaktu z Tobą
 • chcesz, aby mężczyźni postrzegali Cię jako bardziej kobiecą, seksowną i pociągającą
 • planujesz spotkanie z mężczyzną w którym chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks
 • zależy Ci na sukcesie w relacjach z mężczyznami.

Jeśli użyjesz "FX24" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Dzięki zawartym w preparacie feromonom będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o wyjątkowej właściwości tej kompozycji, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.

W jaki sposób i kiedy należy stosować "FX24"?

"FX24" należy stosować jak normalne perfumy. Wprawdzie są one przeznaczone do zastosowania w wyjątkowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak niezwykle działają na mężczyzn. Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

fx245mlnapisydamskipure.jpg

Dlaczego "FX24" działa tak skutecznie?

Kompozycje zawierające feromony neutralne zapachowo, to najbardziej skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. Wieloskładnikowa kompozycja została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia fizjologów, połączone z wiedzą z zakresu biochemii oraz kosmetologii. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Bezpieczeństwo:

Wybierając "FX24" masz pewność, że jest to produkt:
 • o starannie opracowanej formule, stworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,
 • działający skutecznie i niezawodnie,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana roll-on o pojemności 5 ml.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FX24 for Women bezzapachowy roll-on 5ml ... i każdy mężczyzna jest Twój

FX24 for Women bezzapachowy roll-on 5ml ... i każdy mężczyzna jest Twój

FX24 5 ml to erotyczne, bezzapachowe feromony dla Kobiet. Kompozycja uwodzi mężczyzn, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie. Specjalnie dobrany zestaw składników działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Wywołuje w mężczyznach pożądanie i chęć do nawiązania bliższego kontaktu.

facebook