FX24 for Men 50ml... i każda kobieta jest Twoja

66461

Nowy produkt

Afrodyzjak zapachowy o bardzo męskim i intrygującym zapachu, stworzony po to, aby wywoływać w kobietach pożądanie i podniecenie, któremu ciężko będzie się oprzeć. Specjalnie dobrany zestaw składników zapachowych działa na kobiety pobudzająco i sprawia, że postrzegają mężczyznę jako "samca alfa"

Suma: 64.99
Cena za szt.: 64,99 zł

maxerfx24banernagoze1.jpg

FX24 for men - Afrodyzjak zapachowy dla Mężczyzn.

Wywołuje w kobietach zainteresowanie, podniecenie i pożądanie!

FX24 to afrodyzjak zapachowy o bardzo męskim i intrygującym zapachu, stworzony po to, aby wywoływać w kobietach pożądanie i podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć. Specjalnie dobrany zestaw składników zapachowych działa na kobiety pobudzająco i sprawia, że postrzegają mężczyznę jako wyjątkowo atrakcyjnego i pociągającego. Skuteczne działanie FX24 wynika z substancji działających na zmysł węchu. Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy, pod ich wpływem zaczynają odczuwać zwiększoną chęć do bliższego kontaktu, stają się pobudzone i skłonne do flirtu.

FX24 spowoduje, że:

 • będziesz postrzegany przez kobiety jako bardziej męski i pociągający,
 • kobiety zwrócą na Ciebie uwagę i będą bardziej skłonne do nawiązania bliższego (intymnego) kontaktu,
 • kobiety w Twoim otoczeniu staną się bardziej otwarte i skłonne do flirtu,
 • wzrośnie Twoje zdecydowanie i pewność siebie,
 • inni mężczyźni będą uważać Cię za lidera i osobę dominującą w grupie.
fx24_zdjecieglowne.jpg

Dla kogo jest przeznaczony FX24?

FX24 jest wieloskładnikowym preparatem zapachowym, przeznaczonym dla mężczyzn prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w kobietach zainteresowanie i nakłonić je do bliższego kontaktu. Ten preparat jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zależy Ci na szybkim nawiązywaniu kontaktów z kobietami,
 • chcesz, aby kobieta która nie zwraca na Ciebie uwagi zaczęła interesować się Tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontakt,
 • chcesz, aby kobiety postrzegały Cię jako bardziej męskiego i intrygującego,
 • planujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks,
 • chcesz aby mężczyźni znajdujący się w Twoim zespole uważali Cię za lidera i przywódcę.

Kiedy należy stosować FX24?

FX24 może być stosowany codziennie, jednak jego skuteczność można najlepiej docenić w sytuacjach bezpośredniego kontaktu z kobietami.

projektfx24n2.jpg

Jak pachnie FX24?

FX24 odznacza się bardzo męskim, intrygującym i świeżym zapachem, o nucie odpowiedniej na każdą okazję. W zapachu dominują świeże akcenty grejpfruta, mięty i czarnego pieprzu, odpowiedzialne za przyciągnięcie uwagi kobiet i wzbudzenie w nich zainteresowania. W bazie zapachu ujawniają się piżmo, cedr i lawenda - sprawdzone i silne atraktanty zapachowe. Ta niezwykła mieszanka wywołuje w kobiecej podświadomości podniecenie, pociąg do mężczyzny i zwiększa ochotę na seks.

Dlaczego FX24 działa tak skutecznie?

Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia fizjologów połączone z wiedzą z zakresu biochemii oraz kosmetologii. Silne i specyficzne działanie FX24 wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość kobiety. Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez ciebie aurę zapachu, zaczną odczuwać zwiększoną chęć do bliższego kontaktu.

.

projektfx24_baner.jpg

Bezpieczeństwo:

Wybierając FX24 masz pewność, że jest to produkt:
 • o starannie opracowanej formule, stworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,
 • działający skutecznie i niezawodnie,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana o pojemności 50 ml z atomizerem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FX24 for Men 50ml... i każda kobieta jest Twoja

FX24 for Men 50ml... i każda kobieta jest Twoja

Afrodyzjak zapachowy o bardzo męskim i intrygującym zapachu, stworzony po to, aby wywoływać w kobietach pożądanie i podniecenie, któremu ciężko będzie się oprzeć. Specjalnie dobrany zestaw składników zapachowych działa na kobiety pobudzająco i sprawia, że postrzegają mężczyznę jako "samca alfa"

facebook