CHAKRA 10ml Silne męskie feromony

65936

Nowy produkt

Niewiarygodne feromony nowej generacji, zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu, które w połączeniu ze sobą dają genialne efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała powstaniem produktu, który nie ma sobie równych. Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie i cenie.

Suma: 95
Cena za szt.: 95,00 zł

ORYGINALNA CHIŃSKA CHAKRA - esencja feromonów 10ml

                        chakra-topbox.jpg

Zniewalający zapach, powalająca moc – teraz w Twoim zasięgu…

Oryginalna chińska Chakra! Unikalna receptura i najwyższa jakość w bardzo konkurencyjnej cenie!

CHAKRA to feromony najnowszej generacji, które biją na głowę wszystkie inne. Niezwykły skład CHAKRY zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają oszałamiające efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała czołową pod względem skuteczności pozycją Chakry na rynku feromonów.

Dzięki wysokiej zawartości feromonów (ponad 7 mg na 10 ml) Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie. To niezawodne feromony, które są niezastąpione zarówno w sztuce uwodzenia, jak również w codziennej komunikacji międzyludzkiej.

Skuteczność Chakry potwierdziły miliony ludzi na świecie, a wśród nich wielu naszych stałych klientów.

    

                        feromony-jaktojest.png

  • Przy pomocy Chakry osiągniesz wiele celów:
  • wzbudzisz zaufanie innych do Twojej osoby
  • zauważysz większą podatność innych na Twoje wpływy
  • poczujesz większą pewność siebie
  • poczujesz, że Twoja atrakcyjność znacznie rośnie
  • zauważysz większe pobudzenie
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi
  • podkreśla osobowość i stwarza aurę zmysłowości

  • Jak stosować Chakrę?
  • Możesz stosować Chakrę zawsze, kiedy tylko chcesz – ponieważ sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych, towarzyskich, jak i codziennych, a spektrum jej działania jest bardzo szerokie i skuteczne.

                        

                       

                             chakra4_big.jpg

Chakra jest niezawodna w każdej sytuacji społecznej. Sprawdza się podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, biznesowych, bankowych, czyli w miejscach, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie.

Znajduje zastosowanie również w takich miejscach, jak nocne kluby, puby, kina, czyli tam, gdzie masz okazję kogoś poznać i pojawia się tzw. „chemia” oraz wysyłanie pozytywnych sygnałów do przeciwnej płci.

kciuk_tabela.jpg

Nawet przy codziennych czynnościach zauważysz, jak dzięki Chakrze łatwiej niż do tej pory wzbudzasz sympatię innych osób.

Jest to dokładne wytłumaczenie działania Chakry. Dzięki niej ludzie zaczną Cię postrzegać jako silnego i atrakcyjnego mężczyznę, który wie, czego w życiu chce.

Dodatkowo będziesz bardziej lubiany, ponieważ ludzie zaczną odbierać Cię jako osobę przyjaźnie nastawioną do otoczenia.


Jaki zapach ma Chakra?

images.jpg

To po prostu Sex & Power. Tego zapachu nie da się opisać, trzeba go poczuć! Kobiety, które zostały poproszone o opinie, opisywały go jako orientalny,zdecydowany, męski i podniecający. Ta uwodzicielska nuta działa od pierwszego zetknięcia.

SKŁAD:

Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.  

     sklad.png 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników zamieszczoną poniżej. Uważaj na tanie podróbki i produkty nieoryginalne, jakich pełno w sieci.

Pojemność 10ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

CHAKRA 10ml Silne męskie feromony

CHAKRA 10ml Silne męskie feromony

Niewiarygodne feromony nowej generacji, zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu, które w połączeniu ze sobą dają genialne efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała powstaniem produktu, który nie ma sobie równych. Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie i cenie.

facebook