Sexual Attraction 15ml Perfumy z feromonami dla Mężczyzn

65932

Nowy produkt

Pewnie zauważyłeś, że niektórzy mężczyźni bez problemu uwodzą kobiety podczas, gdy innym brak tej odwagi czy umiejętności. Zastanawiałeś się kiedyś z czego to wynika? Nie wydaje Ci się co najmniej dziwne, że mniej przystojni koledzy przeżywają liczne przygody, a u ich boku pojawiają się piękne kobiety? Zdradzimy Ci sekret. Tak naprawdę niewielki flakon perfum może zmienić całe Twoje życie...

Suma: 48
Cena za szt.: 48,00 zł


Męskie Feromony Sexual Attraction

Nowe, rewelacyjne feromony w buteleczce perfum - Man Formula 5-alpha

                baner_laur.png

Jesteś nieśmiały? Nie masz doświadczenia z kobietami? A może masz wszystko i pragniesz jeszcze więcej? Jeśli chcesz być przywódcą i uwodzić kobiety jest na to skuteczne rozwiązanie. Feromony.

                                sex-attraction-men-topbox.jpg

Jak działają feromony Sexual Attraction?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Sexual Attraction jest bardzo męski, seksowny i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Dzięki feromonom Sexual Attraction osiągniesz każdy cel:

  • staniesz się bardziej pewny siebie

  • podkreślisz swoją męskość i charyzmę

  • poprawisz swoje samopoczucie

  • z powodzeniem i łatwością przyjdzie Ci uwodzenie najpiękniejszych kobiet

  • podkreślisz swoje zdolności przywódcze w pracy z ludźmi

Idealne do uwodzenia

Feromony Sexual Attraction Pheromones to perfekcyjne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania. Jak wiadomo, zawsze liczy się TO pierwsze wrażenie – tzw. „chemia”. Jeśli chcesz, aby między Wami zaiskrzyło, użyj feromonów, a w naturalny sposób przyciągniesz wymarzoną kobietę.

Mechanizm działania feromonów

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony. Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Czy zastanawiałeś się jak to jest, że jedni ludzie są postrzegani jako atrakcyjni i charyzmatyczni, a inni – obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich odczuć? Oczywiście za sprawą feromonów.

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Sexual Attraction bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones dla Mężczyzn?

To intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą. Przywodzi na myśl ruch, sprawność fizyczną i seksualną. Tworzy wokół Ciebie aurę męskiej siły, zaciekawia i intryguje, sprawiając, że osoby wyczuwające Twój zapach mają ochotę się do Ciebie zbliżyć. Feromony Sexual Attraction pomogą Ci stać się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie interesujące Cię kobiety.

Wyróżnij się z tłumu

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, jednym słowem wszędzie tam, gdzie przebywa wiele osób. Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Ciepło ludzkiego ciała przedłuża i podsyca ich działanie – pamiętaj o tym przed następną imprezą.

Stosowanie:

Feromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz. Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

Skład Sexual Attraction

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.

men-sklad.png

Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko feromony Sexual Attraction mają unikalne połączenie czterech składników:

Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – feromon popularności
Beta-Androstenol – feromon przyciągania
Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one) – feromon przywódcy i seksu
Estratetraenol (estra-1, 3,5 (10) ,16-tetraen-3-ol) – feromon kobiecości i uwodzenia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Sexual Attraction 15ml Perfumy z feromonami dla Mężczyzn

Sexual Attraction 15ml Perfumy z feromonami dla Mężczyzn

Pewnie zauważyłeś, że niektórzy mężczyźni bez problemu uwodzą kobiety podczas, gdy innym brak tej odwagi czy umiejętności. Zastanawiałeś się kiedyś z czego to wynika? Nie wydaje Ci się co najmniej dziwne, że mniej przystojni koledzy przeżywają liczne przygody, a u ich boku pojawiają się piękne kobiety? Zdradzimy Ci sekret. Tak naprawdę niewielki flakon perfum może zmienić całe Twoje życie...

facebook