METODY I KOSZTY WYSYŁKI

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie.

Dostępne są następujące formy wysyłki:

 

Poczta Polska

List polecony ekonomiczny - 9,90 zł brutto

Tylko przesyłki do 300 gram wagi. Powyżej automatycznie przekierowywane są na Pocztex 48. za 12,50 zł brutto

Pocztex48

Wysyłamy zamówienia Pocztą Polską usługą POCZTEX48 - 12,50 zł brutto

Pocztex24

Wysyłamy zamówienia Pocztą Polską usługą POCZTEX24 – 14,50 zł brutto

Jeśli nie chcesz przechodzić procesu zakupowego, możesz również dokonać przelewu bezpośrednio na konto (koszt produktu plus kwota za wybraną formę wysyłki).
Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość, który produkt wybierasz (podaj koniecznie kod, który znajdziesz przy jego opisie), metodę dostawy oraz podaj adres na który mamy wysłać Twoje zakupy. Po otrzymaniu przelewu w trybie natychmiastowym wyślemy towar.

96 1140 2004 0000 3102 7622 1800

Mamy świadomość, że zamówienie produktów z branży erotycznej może sprawić, że natychmiast zadamy sobie pytanie: a jak będzie wyglądała paczka? Czy będzie można domyśleć się co jest w środku? Jak oni to pakują?

Zapewniamy, że lepiej nie mogłeś trafić. Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy 100% dyskrecji. Towary są pakowane w taki sposób, że nikt nie domyśli się co jest w środku.

Dodatkowo nadawcą przesyłki jest Firma Handlowo - Usługowa Urlik lub Entropia s.c, które nie kojarzą się z asortymentem sklepu czy branżą

Możesz więc spać spokojnie :) Chociaż gdy już zostaniesz naszym stałym Klientem, to raczej będziesz zajęty i to bynajmniej nie snem... ;)

Obrazek_do_zakładki_DYSKRECJA.png


facebook