Jest nam bardzo miło, że trafiłeś do naszego sklepu internetowego. Mamy dużą nadzieję, że rozważasz dokonanie zakupów.

Posiadamy szeroki asortyment m.in. różnego rodzaju żeli, które mają za zadanie wzbogacić Twoje życie erotyczne. SPRAWDZILIŚMY W ŁÓŻKU :)

Gwarantujemy dyskrecję oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Aby jeszcze bardziej przekonać Cię, że warto korzystać z naszego sklepu, poniżej kilka argumentów:

 

DYSKRECJA

Wszystkie nasze paczki wysyłane do Klientów nie zdradzają zawartości. Dodatkowo nadawcą przesyłki jest Firma Handlowo - Usługowa Urlik lub Entropia s.c, które nie kojarzą się z asortymentem sklepu czy branżą. Gdybyś więc chciał/a zamówić paczkę np. do miejsca pracy i jakimś cudem zobaczy ją Twój szef – nie ma obaw, nie domyśli się co jest w środku ;)

 

WYSYŁKA

Prawie połowę zamówień wysyłamy jeszcze tego samego dnia, natomiast niemal wszystko w ciągu doby od złożenia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby jak największa liczba produktów dostępna była od ręki, nie zawsze jest to jednak możliwe. Czasem może się zdarzyć, że wysyłka nastąpi po 48 godzinach, jednak zapewniamy, że naprawdę nieczęsto ma to miejsce.

 

I pamiętaj, że masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Gwarantuje Ci to więc 100% satysfakcji z dokonanego zakupu.

 

NAPRAWDĘ NISKIE CENY

Cały czas analizujemy ceny na rynku, monitorujemy naszych konkurentów i przekładamy to na nasz cennik, który dzięki temu jest najniższy.

 

BEZKONKURENCYJNA OBSŁUGA KLIENTA

Dobrze obsłużony Klient, to zadowolony Klient. Doświadczenie w obsłudze Klienta jest u nas na najwyższym poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało kontaktuj się z nami. Nie pożałujesz, w końcu od tego jesteśmy, aby pomóc.


facebook