Wibratory zdobione

Wibratory zdobione 

Niezwykle ciekawe i przyciągające spojrzenia wibratory zdobione zapewnią nie tylko wysokie doznania estetyczne, ale również erotyczne. Oferowane przez sklep intymny Fajne Figle wibratory zdobione stanowią również doskonały prezent dla przyjaciółki lub przyszłej panny młodej na wieczór panieński. To doskonały dodatek do dotychczasowego życia erotycznego, który można również wykorzystać w sypialni w obecności partnera ku lepszym doznaniom obojga.

na stronę
54,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off -  RO-80mm 7 Speed Leopard Print to wodoodporny i dyskretny model, dzięki któremu możesz rozkosz zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdza się w stymulacji łechtaczki i sromu, wielkość pozwala też na płytką penetrację.

W magazynie
86,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off - Wibrator - RO-Lux to zmysłowy, elegancki model dla kobiet ceniących piękno i luksus. Powierzchnia wibratora skrzy się jakby pokryta była miniaturowymi klejnotami.

W magazynie
54,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off - Wibrator pocisk - RO-80mm 7 Speed Colour Changing to wodoodporny i dyskretny model, dzięki któremu możesz rozkosz zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdza się w stymulacji łechtaczki i sromu, wielkość pozwala też na płytką penetrację.

W magazynie
54,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off - Wibrator pocisk - RO-80mm 7 Speed Cow Print to wodoodporny i dyskretny model, dzięki któremu możesz rozkosz zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdza się w stymulacji łechtaczki i sromu, wielkość pozwala też na płytką penetrację.

W magazynie
54,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off - Wibrator pocisk - RO-80mm 7 Speed Flower Print to wodoodporny i dyskretny model, dzięki któremu możesz rozkosz zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdza się w stymulacji łechtaczki i sromu, wielkość pozwala też na płytką penetrację.

W magazynie
54,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off - Wibrator pocisk - RO-80mm 7 Speed Gold to wodoodporny i dyskretny model, dzięki któremu możesz rozkosz zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdza się w stymulacji łechtaczki i sromu, wielkość pozwala też na płytką penetrację.

W magazynie
54,00 zł
0 Recenzje

Rocks-Off - Wibrator pocisk - RO-80mm 7 Speed Snake Print to wodoodporny i dyskretny model, dzięki któremu możesz rozkosz zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdza się w stymulacji łechtaczki i sromu, wielkość pozwala też na płytką penetrację.

W magazynie
119,00 zł
0 Recenzje

Wibrator - Motorhead Ace of Spades 7 Function Power Vibrato to jeden z mini serii kilku dopracowanych wibratorów, które zespół Motorhead wypuścił na rynek. Do dyspozycji mamy trzy prędkości oraz cztery różne programy pracy , a delikatnie zwężająca się na czubku, klasyczna w swej formie budowa wibratora pozwala na uniwersalne użytkowanie. Długi i poręczny.

W magazynie
119,00 zł
0 Recenzje

Wibrator - Motorhead Overkill 7 Function Power Vibrator to jeden z mini serii kilku dopracowanych wibratorów, które zespół Motorhead wypuścił na rynek. Do dyspozycji mamy trzy prędkości oraz cztery różne programy pracy, a delikatnie zwężająca się na czubku, klasyczna w swej formie budowa wibratora pozwala na uniwersalne użytkowanie. Długi i poręczny.

W magazynie
58,90 zł
0 Recenzje

Wibrator - PowerBullet Breeze Flow Biały ma kształt pałeczki i jest idealny dla osób, które pragną niepełnego wypełnienia, ale rozkosznej stymulacji, ewentualnie dla Pań, które nie lubią dużych gadżetów erotycznych. Przełączając wygodnym przyciskiem wibracje między delikatnymi, średnimi, a mocnymi możesz dostosować jego pracę do tego, czego akurat...

W magazynie
58,90 zł
0 Recenzje

Wibrator - PowerBullet Breeze Flow Czarny ma kształt pałeczki i jest idealny dla osób, które pragną niepełnego wypełnienia, ale rozkosznej stymulacji, ewentualnie dla Pań, które nie lubią dużych gadżetów erotycznych. Przełączając wygodnym przyciskiem wibracje między delikatnymi, średnimi, a mocnymi możesz dostosować jego pracę do tego, czego akurat...

W magazynie
58,90 zł
0 Recenzje

Wibrator - PowerBullet Breeze Flow Fuksja ma kształt pałeczki i jest idealny dla osób, które pragną niepełnego wypełnienia, ale rozkosznej stymulacji, ewentualnie dla Pań, które nie lubią dużych gadżetów erotycznych. Przełączając wygodnym przyciskiem wibracje między delikatnymi, średnimi, a mocnymi możesz dostosować jego pracę do tego, czego akurat...

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
facebook