Zaciski na sutki

Zaciski na sutki 

Wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałe i bezpieczne zaciski na sutki od Fajne Figle wprowadzą element delikatnego i jakże podniecającego bólu do dotychczasowych zbliżeń. Zaciski można dowolnie regulować w celu znalezienia cienkiej granicy pomiędzy bólem, a niezwykłą ekscytacją i przyjemnością. Zaciski i klamerki na sutki od Fajnych Figli to doskonała propozycja szczególnie dla tych osób, które pragną zasmakować zupełnie nowych wrażeń.

25,00 zł
0 Recenzje

Klamerki na sutki z regulacją siły docisku. Niedroga zabawka dla osób które chcą zasmakować BDSM.

W magazynie
162,50 zł
0 Recenzje

Nakładki na sutki - Crave Leather Nipple Tassels to niesamowicie zmysłowy dodatek, przeznaczony dla Pań lubiących wyglądać zjawiskowo. Połączenie stali i skóry wygląda pociągająco ozdabiając sutki i dodając jednocześnie pikanterii i subtelności.

W magazynie
76,00 zł
0 Recenzje

Obroża z zaciskami na sutki - Sportsheets Collar with Nipple Clamps to cudowny gadżet na drodze BDSM, który wyzwoli w Was zwierzęce instynkty. Obroża jest miękka, nie rani skóry, a dołączone do niej zaciski na sutki dodają niesamowitej pikanterii i wyuzdania. Dzięki temu gadżetowi możecie zabawiać się na różne sposoby, delikatnie i subtelnie lub zrobić...

W magazynie
56,50 zł
0 Recenzje

Pompki do sutek - Sexperiments Nipple Suckers Nipple Clips po przyłożeniu i zassaniu powietrza utrzymują się na sutkach. Dzięki wytworzonemu podciśnieniu zwiększają przepływ krwi w brodawkach, a to skutkuje jeszcze większą ich wrażliwością na pieszczoty. Można je delikatnie pieścić i całować lub potraktować bardziej ostro w zależności od naszych preferencji.

W magazynie
38,90 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki - S&M Feathered Nipple Clamps ozdobione są puchatym futerkiem co nadaje im ekscentrycznego wyglądu. Nie przeszkadza im to spełniać swojego zadania, czyli przynosić lekki ból, wyuzdanie, pikanterię, rozkosz. Jeśli lubicie zabawy z sutkami i osobliwe stroje, to gadżet idealny dla Was.

W magazynie
48,00 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki - Sexperiments Nipple Clips mają zabezpieczone końcówki nakładkami z tworzywa sztucznego, przez co skóra nie jest narażona na przecięcie. Regulacja pozwala na swobodę w ustawieniu siły nacisku – od delikatnej, ledwie odczuwanej obecności po mocny ból. To model bardzo klasyczny i uniwersalny. Można go używać nie tylko do sutków, ale np....

W magazynie
67,00 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki - Sexperiments Precious Heart Nipple Clips przeznaczone są głównie do stymulacji sutków. Szczypce zakończone są osłonkami z tworzywa, przez co ich nacisk nie rani skóry. Regulacja nacisku odbywa się za pomocą śrub o dużym zakresie, pozwalających osiągnąć duży poziom bólu, ale też dostosować się do brodawek o różnej średnicy.

W magazynie
74,00 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki - Sexperiments Ruby Black Nipple Clips po ich założeniu na brodawkę, możemy regulować siłę z jaką naciskają na sutki, dzięki czemu możemy dawkować sobie przyjemność i ból. Wykonane są niczym biżuteria, co dodatkowo dodaje uroku zabawie.

W magazynie
55,90 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki - Sexperiments Silver Spears Nipple Clips to model posiadający regulowaną siłę zacisku, możemy więc sami decydować, co wolimy: delikatnie czy na ostro... Przyjemnym ozdobnikiem są mini obciążniki, swoim wyglądem przypominające kształt włóczni. Model uniseks.

W magazynie
69,00 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki - Sexperiments Tug On My Heart Nipple Clips to uniwersalny gadżet, który może być wykorzystywany przez panie jak i panów. Dzięki obecności łańcuszka łączącego dwa zaciski na sutki uzyskujemy większe możliwości stymulacji. Zachęca on do wszelkiego rodzaju szarpnięć, można go podrzucić, można nim zakręcić, a każdy ruch łańcuszka przekłada...

W magazynie
38,00 zł
0 Recenzje

Zaciski na sutki z łańcuszkiem - S&M Chained Nipple Clamps są zabezpieczone tworzywem, więc nie ranią skóry. Dzięki regulacji siły za pomocą pokrętła, ustawiamy właściwą i odpowiadającą sobie. Między klamerkami rozpięty jest łańcuszek, dodający do nacisku obciążenia i ciągnący sutki. Można pozwolić mu zwisać swobodnie, można z wyczuciem pociągnąć w...

W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
facebook