Packi do klapsów/wiosła

Packi do klapsów/wiosła 

Packi do klapsów i miłosne wiosła dostępne w sklepie intymnym Fajne Figle to fantastyczny gadżet erotyczny, który świetnie sprawdzi się w każdej sypialni. Packi są wykonane z wysokiej jakości, hipoalergicznego materiału, świetne leżą w dłoni i pozwalają kontrolować siłę uderzeń. W sklepie Fajne Figle można zakupić zarówno packi z kolekcji inspirowanej zdjęciami retro, jak i skórzane, miłosne wiosła.

167,00 zł
0 Recenzje

Bettie Page - Packa Picture Perfect Spanking Paddle to packa do klapsów pochodząca z kolekcji inspirowanej amerykańską ikoną pin-up Bettie Page. Packa w stylu retro wykonana ze sztucznej skóry ozdobiona zdjęciem Bettie Page posiada opaskę na nadgarstek ułatwiającą kontrolę uderzeń.

W magazynie
169,00 zł
0 Recenzje

Bettie Page - Packa Picture This Spanking Bat to packa do klapsów pochodząca z kolekcji inspirowanej amerykańską ikoną pin-up Bettie Page. Packa w stylu retro wykonana ze sztucznej skóry ozdobiona zdjęciem Bettie Page posiada opaskę na nadgarstek ułatwiającą kontrolę uderzeń.

W magazynie
58,50 zł
0 Recenzje

Packa nabijana ćwiekami łagodna/ostra - S&M Studded Paddle jest sposobem na karanie niegrzecznej osoby. Używając strony gładkiej, uzyskujemy tradycyjne klapsy. Mogą być lżejsze lub mocniejsze, wszystko zależy od osoby trzymającej packę. Druga strona przeznaczona jest do tego, by wymierzyć karę, bardziej intensywnie i ... boleśnie. A teraz błagaj...

W magazynie
129,00 zł
0 Recenzje

Packa zawodowa - Tantus Pelt Paddle Black ma owalny kształt i jest przeznaczona do mocnych klapsów i zaawansowanych zabaw Bondage. Wykonana została w całości z wysokiej klasy hipoalergicznego, wolnego od ftalanów, łatwego do czyszczenia silikonu. Posiada otwór do wieszania.

W magazynie
170,00 zł
0 Recenzje

Packa zawodowa - Tantus Plunge Paddle Black to jednolicie czarna packa wykonana z silikonu klasy premium, będąca idealną zabawką dla miłośników BDSM lubiących mocne uderzenie. Ten materiał pozwala na wymierzanie klapsów naprawdę mocnych i zostawiających na pośladkach znaki. Końcówka rękojeści jest w kształcie główki penisa, więc można używać packi również...

W magazynie
122,00 zł
0 Recenzje

Packa zawodowa - Tantus Thwack Paddle Black wykonana jest z silikonu i przeznaczona dla zaawansowanych miłośników ostrej zabawy. Jej uderzenia pozostawiają wyraźnie odczuwalne pieczenie i ból oraz zaczerwienienie skóry. Łatwo utrzymać ją w higienie. Powierzchnia jest aksamitna i gładka, ale sama packa jest ciężka i konkretna.

W magazynie
114,90 zł
0 Recenzje

Sportsheets - Skórzane miłosne wiosło Hearts cechuje się wysoką jakością wykonania w czarno - czerwonej kolorystyce. Dobrze leży w dłoni, potrafi ukarać zarówno mocno i boleśnie, jak i łagodnie i subtelnie. W zależności od osoby, która trzyma je w ręku. A może na ciele partnera odbijesz napis, znajdujący się na wiośle? Czy w końcu nie o to chodzi...?

W magazynie
114,90 zł
0 Recenzje

Sportsheets - Skórzane miłosne wiosło Love cechuje się wysoką jakością wykonania w czarno - czerwonej kolorystyce. Dobrze leży w dłoni, potrafi ukarać zarówno mocno i boleśnie, jak i łagodnie i subtelnie. W zależności od osoby, która trzyma je w ręku. A może na ciele partnera odbijesz napis, znajdujący się na wiośle? Czy w końcu nie o to chodzi...?

W magazynie
114,90 zł
0 Recenzje

Sportsheets - Skórzane miłosne wiosło Stars cechuje się wysoką jakością wykonania w czarno - czerwonej kolorystyce. Dobrze leży w dłoni, potrafi ukarać zarówno mocno i boleśnie, jak i łagodnie i subtelnie. W zależności od osoby, która trzyma je w ręku. A może na ciele partnera odbijesz gwiazdki, znajdujące się na wiośle? Czy w końcu nie o to chodzi...?

W magazynie
94,50 zł
0 Recenzje

Zestaw do BDSM - Packa, Maska, Kajdanki - S&M to zestaw dla niegrzecznych par, które lubią ostre zabawy w sypialni. Z tymi akcesoriami nie będziecie się nudzić.

W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
facebook