Maski/opaski

Maski/opaski 

Piękne, niezwykle biżuteryjne i cudownie wykończone maski karnawałowe dostępne na Fajne Figle to wspaniały sposób na pobudzenie zmysłów każdego partnera. Zarówno maski jak i opaski w szczególności przypadną do gustu wszystkim wielbicielom przebieranek oraz skrytego wyuzdania pod maską. Opaski na oczy oferowane przez sklep Fajne Figle wprowadzają element tajemniczości i podniecenia podczas zbliżenia, czego nie zagwarantuje żaden inny gadżet.

na stronę
128,50 zł
0 Recenzje

Kajdanki i opaska - Sexperiments Ties That Bind to świetny zestaw dla każdego. Poznacie w nim przyjemności lekkiego bondage i kto wie, może dzięki temu zaczniecie próbować więcej z tego typu zabaw.

W magazynie
218,00 zł
0 Recenzje

Maseczka karnawałowa - Petits Joujoux Masquerade La Coquine sprawdzi się dla fanów przebrań i wyuzdania skrytego pod maską.  Maseczka wygodnie przylega do twarzy, wiązana satynowymi wstążkami pozwala na dopasowanie do owalu każdej głowy. Jakość wykonania pozwala swobodnie na używanie maseczek również poza sypialnią, np. na balach karnawałowych.

W magazynie
218,00 zł
0 Recenzje

Maseczka karnawałowa - Petits Joujoux Masquerade La Duchesse sprawdzi się dla fanów przebrań i wyuzdania skrytego pod maską.  Maseczka wygodnie przylega do twarzy, wiązana satynowymi wstążkami pozwala na dopasowanie do owalu każdej głowy. Jakość wykonania pozwala swobodnie na używanie maseczek również poza sypialnią, np. na balach karnawałowych.

W magazynie
160,00 zł
0 Recenzje

Maseczka karnawałowa - Petits Joujoux Masquerade La Mademoiselle sprawdzi się dla fanów przebrań i wyuzdania skrytego pod maską.  Maseczka wygodnie przylega do twarzy, wiązana satynowymi wstążkami pozwala na dopasowanie do owalu każdej głowy. Jakość wykonania pozwala swobodnie na używanie maseczek również poza sypialnią, np. na balach karnawałowych.

W magazynie
237,00 zł
0 Recenzje

Maseczka karnawałowa - Petits Joujoux Masquerade La Vampiresse sprawdzi się dla fanów przebrań i wyuzdania skrytego pod maską.  Maseczka wygodnie przylega do twarzy, wiązana satynowymi wstążkami pozwala na dopasowanie do owalu każdej głowy. Jakość wykonania pozwala swobodnie na używanie maseczek również poza sypialnią, np. na balach karnawałowych.

W magazynie
237,00 zł
0 Recenzje

Maseczka karnawałowa - Petits Joujoux Masquerade Le Papillon sprawdzi się dla fanów przebrań i wyuzdania skrytego pod maską.  Maseczka wygodnie przylega do twarzy, wiązana satynowymi wstążkami pozwala na dopasowanie do owalu każdej głowy. Jakość wykonania pozwala swobodnie na używanie maseczek również poza sypialnią, np. na balach karnawałowych.

W magazynie
33,00 zł
0 Recenzje

Maska karnawałowa - S&M Grey Masquerade Mask przyda się Wam, jeśli postanowicie pobawić się z fantazją. Może stanowić uzupełnienie stroju w trakcie odgrywania ról lub być jedynym strojem kobiety.

W magazynie
46,00 zł
0 Recenzje

Maska na oczy - Bijoux Indiscrets Shhh Blindfold utrzymana w klasycznej czerni. Znakomita propozycja dla początkujących jak i bardziej wybrednych użytkowników. Opaski na oczy są jednymi z najczęściej kupowanych gadżetów erotycznych. Dzięki nim oddajesz władzę nad sobą partnerowi i tylko czekasz na jego ruch.

W magazynie
45,50 zł
0 Recenzje

Maska na twarz - Bijoux Indiscrets Anna Eyemask mocowana jest na stickery przylepiane do twarzy. Są wielokrotnego użytku. Na powierzchni maski jest kilka punktów przylepienia, przez co można ją bardzo dobrze dopasować do twarzy – a ponieważ niektóre maski można nosić również odwrotnie - górą na dół, to jest to szczególnie pomocne.

W magazynie
45,50 zł
0 Recenzje

Maska na twarz - Bijoux Indiscrets Dalila Eyemask mocowana jest na stickery przylepiane do twarzy. Są wielokrotnego użytku. Na powierzchni maski jest kilka punktów przylepienia, przez co można ją bardzo dobrze dopasować do twarzy – a ponieważ niektóre maski można nosić również odwrotnie - górą na dół, to jest to szczególnie pomocne.

W magazynie
45,50 zł
0 Recenzje

Maska na twarz - Bijoux Indiscrets Erika Eyemask mocowana jest na stickery przylepiane do twarzy. Są wielokrotnego użytku. Na powierzchni maski jest kilka punktów przylepienia, przez co można ją bardzo dobrze dopasować do twarzy – a ponieważ niektóre maski można nosić również odwrotnie - górą na dół, to jest to szczególnie pomocne.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
facebook