Bondage/uprzęże/pasy

Bondage/uprzęże/pasy 

Wygodne i wytrzymałe pasy oraz uprzęże, które można zakupić w sklepie intymnym Fajne Figle to doskonały sposób na to, aby nieco urozmaicić swoje życie erotyczne i nadać mu trochę smaczku. Pasy do seksu na stojąco, do pozycji na pieska, a także liny do krępowania z pewnością wprowadzą dreszczyk emocji i pozwolą wypróbować zupełnie nowe i ciekawe pozycje. 

na stronę
146,00 zł
0 Recenzje

Drążek do bondage - Sportsheets Bondage  Bar jest wykonany z taśmy do której przymocowane są cztery opaski velcro na nadgarstki i kostki. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można użyć go do skrępowania w podstawowych pozycjach i zrobić to szybciej niż przy pomocy opasek z taśmami.

W magazynie
159,90 zł
0 Recenzje

Drążek z kajdankami - Sportsheets Expandable Spreader Bar & Cuffs Set to przydatny gadżet bardzo ułatwiający utrzymywanie nóg albo rąk w rozwarciu. W komplecie znajdują się kajdanki, więc za ich pomocą przypinamy osobę do drążka, tym samym częściowo pozbawiając ją możliwości ruchu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
85,00 zł
0 Recenzje

Manbound - Pas do pozycji na pieska - Hard Rider Plow Belt jest przeznaczony dla gejów. Pozbawiony ozdobników wykonany jest w męskiej stylistyce. Solidny i wytrzymały. Wspomaga pozycję na pieska, ponieważ po przełożeniu go pod partnerem uzyskujemy nad nim kontrolę. Zakończony pętlami dzięki którym mamy mocny uchwyt.

W magazynie
208,00 zł
0 Recenzje

Pasy do seksu na stojąco - Sportsheets Door Jam Sex Sling to idealny pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Zamontowanie trwa parę minut, a pozwala na zabawy, które normalnie wymagają wysiłku. Potrzebujecie jedynie mocno osadzonych drzwi. Partnerka wisi na pasach trzymając się ich rękami, nogi swobodnie albo wokół partnera, pupa spoczywa również na...

W magazynie
52,00 zł
0 Recenzje

Satynowe szarfy do krępowania - S&M Silky Sash Restraints to doskonały gadżet dla miłośników lekkiego bondage lub tych, którzy po prostu lubią być krępowani. Szarfy dają możliwość pozbawienia ruchów lub skrępowania jednocześnie kilku kończyn, piersi, ust...

W magazynie
197,00 zł
0 Recenzje

Pasy do krępowania do łóżka - Under the Bed Restraint System to prosty i skuteczny zestaw, który zmieni Wasze łóżko w miejsce zabaw. Wystarczy przewlec pod materacem pasy, a wystające końcówki służyć będą jako miejsce zaczepienia kajdanek. Daje to 4 punkty do których możemy przywiązać partnerkę lub partnera. Pasy zakończone są karabińczykami pozwalają na...

W magazynie
42,00 zł
0 Recenzje

Sznury do krępowania - S&M Silky Rope Kit to niezbędnik dla miłośników bondage. Pozwoli na krępowanie nadgarstków, kostek, rąk, nóg, całego ciała, tworzenie pętli łączących kończyny, pozwala na obwiązywanie piersi i genitaliów.

W magazynie
41,50 zł
0 Recenzje

Taśma do bondage NIEKLEJĄCA - S&M Black Bondage Tape to jeden z najbardziej popularnych produktów wśród akcesoriów do bondage. Nie klei się do ciała, ale sama do siebie, będzie więc usuwana bez bólu i podrażnienia skóry. Można nią owijać ciało, wiązać, związywać, przywiązywać, kneblować i co tam Wam jeszcze wyobraźnia podpowie :) Jeśli lubicie...

W magazynie
62,00 zł
0 Recenzje

Uprząż - Sportsheets I Like It Doggie Style Strap Black pozwala na wygodny seks od tyłu. Wydatnie ułatwia pozycję na pieska i sprawia, że penetracja może być silniejsza.

W magazynie
199,90 zł
0 Recenzje

Uprząż - Sportsheets Super Sex Sling czyli "kajdanki na nogi" wygląda może niepozornie, ale to tylko pierwsze wrażenie. Zagłówek możemy założyć za głowę partnerki/partnera lub w miarę potrzeb zaczepić go o cokolwiek… W pętle wsuwamy nogi (ponieważ mają w środku gumki obejmą zarówno szeroki męskie kostki jaki i kobiece stópki) i regulujemy długość pasków...

W magazynie
114,50 zł
0 Recenzje

Uprząż do kołyski - Sportsheets Hog Tie & Cuff Set to zestaw składający się z szerokich, czterech kajdanek unisex i poczwórnego łącznika. Kajdanki to klasyczne opaski, które też można połączyć razem lub przypiąć do innego gadżetu.

W magazynie
89,90 zł
0 Recenzje

Zestaw BDSM - Sexperiments Thrillogy pozwoli urozmaicać Wasze zabawy i odgrywanie ról. W komplecie znajdują się kajdanki, krawat oraz maska. Do wiązania partnera czy partnerki możecie użyć nie tylko kajdanek, ale i krawata. Kajdanki są metalowe, solidne, oczywiście z kluczykiem. Maska karnawałowa pozwoli ukryć tożsamość jednego z partnerów.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
facebook