Strap-on

Strap-on 

Dilda do mocowania na uprzęży strap on oferowane przez sklep intymny Fajne Figle pozwolą na posmakowanie nowych wrażeń podczas zbliżeń w sypialni. Wykonane z wysokiej jakości, gładkiego i miłego w dotyku silikonu zostały wyposażone w wygodną podstawkę, która ułatwia zamocowanie dilda na uprzęży. Gadżety dostępne na stronie Fajne Figle cechują się zmysłowością oraz zapewniają wysoki poziom rozkoszy.

na stronę
159,90 zł
0 Recenzje

Dildo - Tantus Silk Large Dildo Purple, Duże - jego spód stanowi szeroka i gruba podstawka, służąca do mocowania w uprzęży strap-on. Oczywiście można go też używać samodzielnie. Powierzchnia jest zupełnie gładka, bez wypustek. Czubek też jest gładko wykończony. Doskonały dla osób początkujących, gdyż pokazuje możliwości seksu z wykorzystaniem uprzęży.

W magazynie
129,90 zł
0 Recenzje

Dildo - Tantus Silk Medium Dildo Black, Średnie - jego spód stanowi szeroka i gruba podstawka, służąca do mocowania w uprzęży strap-on. Oczywiście można go też używać samodzielnie. Powierzchnia jest zupełnie gładka, bez wypustek. Czubek też jest gładko wykończony.

W magazynie
129,90 zł
0 Recenzje

Dildo - Tantus Silk Medium Dildo Purple, Średnie - jego spód stanowi szeroka i gruba podstawka, służąca do mocowania w uprzęży strap-on. Oczywiście można go też używać samodzielnie. Powierzchnia jest zupełnie gładka, bez wypustek. Czubek też jest gładko wykończony.

W magazynie
105,00 zł
0 Recenzje

Dildo - Tantus Silk Small Dildo Purple, Małe Fioletowe - jego spód stanowi szeroka i gruba podstawka, służąca do mocowania w uprzęży strap-on. Oczywiście można go też używać samodzielnie. Powierzchnia jest zupełnie gładka, bez wypustek. Czubek też jest gładko wykończony.

W magazynie
89,90 zł
0 Recenzje

Dildo do uprzęży Vac-U-Lock Doc Johnson - Double Penetrator to zabawka, którą możemy zastosować do uprzęży strap-on Vac-U-Lock. Uprząż ta jest solidnie wykonana, trzymają się na niej różne wibratory i dilda i łatwo mogą być wymieniane. To prezentowane to podwójne dildo w dwóch rozmiarach - grubsze i chudsze - do penetracji obu kobiecych dziurek.

W magazynie
173,00 zł
0 Recenzje

Dildo do uprzęży Vac-U-Lock Doc Johnson - Realistic Dildo to zabawka, którą możemy zastosować do uprzęży strap-on Vac-U-Lock. Uprząż ta jest solidnie wykonana, trzymają się na niej różne wibratory i dilda i łatwo mogą być wymieniane. To prezentowane bardzo realistyczne dildo może zostać wykorzystane podczas takich zabaw jako jedna z końcówek. Jest to...

W magazynie
73,00 zł
0 Recenzje

Dildo do uprzęży Vac-U-Lock Doc Johnson- Dildo Natural to zabawka, którą możemy zastosować do uprzęży strap-on Vac-U-Lock. Uprząż ta jest solidnie wykonana, trzymają się na niej różne wibratory i dilda i łatwo mogą być wymieniane. To prezentowane to naturalne, cieliste dildo o lekko nabrzmiałej od żyłek powierzchni. Odpowiedni do penetracji analnej i...

W magazynie
107,00 zł
0 Recenzje

Dildo gumowe do Strap On - Sportsheets Femme Rubber Dildo, nie zawiera ftalanów, hipoalergiczne.

W magazynie
120,00 zł
0 Recenzje

Dildo Tantus - Acute Midnight Purple polecamy osobom kochającym zabawę z wykorzystaniem uprzęży strap-on. Nie jest bardzo duże, więc dobrze sprawdzi się dla wszystkich osób, czy to początkujących czy zaawansowanych. Jest lekko wygięty do góry dzięki czemu ułatwia penetrację. Szeroka podstawa będzie stabilnie opierać się na wzgórku łonowym.

W magazynie
178,00 zł
0 Recenzje

PowerBullet - Wibrator strap-on bez uprzęży - Infinity wykonany z gładkiego i przyjemnego w dotyku silikonu. Jest to wibrator, który po włączeniu drgań przeniesie Cię na sam szczyt rozkoszy. Używając tego modelu masz jednocześnie członka w sobie i masz członka, którym możesz sprawić ogromną przyjemność partnerowi czy partnerce.

W magazynie
210,00 zł
0 Recenzje

Sportsheets - Uprząż strap-on z penisem - Menage a Trois for Two to ciekawa propozycja dla wszystkich szukających wrażeń. Ta uprząż przystosowana jest do dwóch członków - jeden z nich prawdziwy, męski, a drugi to dildo, które będzie penetrować anus. Wykonane jest z gładkiego w dotyku materiału o kształcie specjalnie dobranym tak, aby wejście w drugie...

W magazynie
119,00 zł
0 Recenzje

Sportsheets - Uprząż strap-on z penisem - New Comers Strap-on Kit to klasyczny zestaw idealnie nadający się dla osób początkujących. Gdy będziecie chcieli później wymienić penisa na inny model, to mocowanie pozwala na taki manewr. Szelki są wygodne i szerokie, będą pewnie podtrzymywać penisa, nie wbijając się jednocześnie w ciało. Można je regulować.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
facebook