Lubrykanty hybrydowe wodno-silikonowe

Lubrykanty hybrydowe wodno-silikonowe 

Nowoczesne lubrykanty hybrydowe wodno-silikonowe to rewolucyjne kosmetyki na bazie wody oraz silikonu. W ofercie sklepu erotycznego Fajne Figle znalazły się lubrykanty hybrydowe tylko najwyższej jakości, które  zapewniają optymalny poślizg podczas stosunku i są bezpieczne dla prezerwatyw. Ponadto lubrykanty są jedwabiście śliskie, nie plamią i nie kapią, co w znacznym stopniu ułatwia ich aplikację oraz komfort użytkowania.

47,50 zł
0 Recenzje

Krem nawilżający - Pink Indulgence Crème 100ml jest wyprodukowany na bazie wody, ale ma dodatek silikonu, dzięki czemu nawilżenie jest teraz mocniejsze i trwa dłużej. Nie zawiera gliceryny, co zwiększa jego przyjazność dla skóry.

W magazynie
65,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant hubrydowy - Gun Oil Force Recon 100ml to nowy rewolucyjny żel smarujący na bazie wody oraz silikonu. Taka unikalna formuła tworzy gładką powierzchnię do sprawnego ślizgu. Jest bardzo trwały, ale zarazem łatwo się zmywa i nie plami. Bezpieczny dla prezerwatywy.

W magazynie
55,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant 120ml. Wśród użytkowników środków nawilżających są fani zarówno tych bazujących na wodzie jak i tych z silikonem. Jednym ze środków łączących w sobie to co najlepsze w obu rodzajach nawilżaczy jest hybrydowy lubrykant z firmy JO. Formuła zawiera w sobie mieszankę po 50% świetnych w swojej klasie nawilżaczy.

W magazynie
28,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant 30ml. Wśród użytkowników środków nawilżających są fani zarówno tych bazujących na wodzie jak i tych z silikonem. Jednym ze środków łączących w sobie to co najlepsze w obu rodzajach nawilżaczy jest hybrydowy lubrykant z firmy JO. Formuła zawiera w sobie mieszankę po 50% świetnych w swojej klasie nawilżaczy.

W magazynie
49,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant 60ml. Wśród użytkowników środków nawilżających są fani zarówno tych bazujących na wodzie jak i tych z silikonem. Jednym ze środków łączących w sobie to co najlepsze w obu rodzajach nawilżaczy jest hybrydowy lubrykant z firmy JO. Formuła zawiera w sobie mieszankę po 50% świetnych w swojej klasie nawilżaczy.

W magazynie
49,90 zł
0 Recenzje

Środek nawilżający hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant Coconut 120ml Kokosowy ma gęstą, trwałą i wydajną formułę na bazie wody oraz naturalnego olejku kokosowego. Jest doskonały do nawilżania miejsc intymnych i gadżetów erotycznych. Nie posiada silikonów, parabenów i gliceryny. Nie klei się i jest łatwy do zmycia. Nie łączyć go z prezerwatywami...

W magazynie
29,50 zł
0 Recenzje

Środek nawilżający hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant Coconut 30ml to połączenie lubrykantów bazujących na olejkach oraz tych na bazie wody. Tutaj użyto olejku uzyskanego z kokosa. Dzięki temu ładnie, egzotycznie pachnie. Świetnie nawilża i nadaje poślizg. Nie ma tendencji do kapania, jego działanie utrzymuje się długo pozostawiając skórę (lub...

W magazynie
56,00 zł
0 Recenzje

Środek nawilżający hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant Coconut Cooling 120ml Kokosowy Chłodzący to hybrydowy żel nawilżający o gęstej, trwałej i wydajnej formule na bazie wody oraz naturalnego olejku kokosowego. Jest doskonały do nawilżania miejsc intymnych w trakcie seksu i podczas korzystania z gadżetów erotycznych. Wersja Cooling dostarcza łagodnie...

W magazynie
51,90 zł
0 Recenzje

Środek nawilżający hybrydowy - System JO Hybrid Lubricant Coconut Warming 120ml Kokosowy Rozgrzewający ma gęstą i wydajną formułę na bazie wody oraz naturalnego olejku kokosowego. Tworzy delikatnie rozgrzewający efekt. Idealny do nawilżania miejsc intymnych w trakcie seksu oraz podczas używania gadżetów erotycznych. Ma kremową konsystencję, nie klei się,...

W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
facebook