Masaż - świece

Masaż - świece 

na stronę
19,95 zł
0 Recenzje

Bezpieczna świeca do erotycznego masażu 25ml - rozpalając ją rozpalisz także swoje pragnienia. Zrelaksuj się przy jej przyjemnym, ciepłym świetle. Zapalona świeca wypełni otoczenie wonią. Zapal świecę i pozwól uwolnić się jej zapachom. Gdy ilość wosku w pojemniku będzie wystarczająca, zgaś świecę i odczekaj kilka - kilkanaście minut. Następnie upuść wosk...

W magazynie
106,00 zł
0 Recenzje

Jimmyjane Afterglow - Świeca olejowa do masażu jest bezpieczna dla ciała, nie zawiera ołowiu i parabenów. Ma przyjemny zapach burbonu, jest rewelacyjna do masażu i pielęgnacji ciała. Wyposażona w wygodny dzióbek do wylewania olejku na rękę lub bezpośrednio na skórę. Zawiera olej jojoba, masło shea, witaminę E, soję i aloes.

W magazynie
106,00 zł
0 Recenzje

Jimmyjane Afterglow - Świeca olejowa do masażu jest bezpieczna dla ciała, nie zawiera ołowiu i parabenów. Ma przyjemny zapach ciemnej wanilii, jest rewelacyjna do masażu i pielęgnacji ciała. Wyposażona w wygodny dzióbek do wylewania olejku na rękę lub bezpośrednio na skórę. Zawiera olej jojoba, masło shea, witaminę E, soję i aloes.

W magazynie
106,00 zł
0 Recenzje

Jimmyjane Afterglow - Świeca olejowa do masażu to połączenie świecy zapachowej z olejkiem do masażu. Wykonana jest z najwyższej jakości wosków roślinnych. Po rozpuszczeniu świeca zamienia się w krem do zmysłowego masażu ciała, który zmiękcza i nawilża skórę. Woski topią się w niskiej temperaturze nie ma więc ryzyka oparzenia. Jimmy Jane nie stosuje...

W magazynie
106,00 zł
0 Recenzje

Jimmyjane Afterglow - Świeca olejowa do masażu jest bezpieczna dla ciała, nie zawiera ołowiu i parabenów. Ma przyjemny zapach kwiatu lotosu, jest rewelacyjna do masażu i pielęgnacji ciała. Wyposażona w wygodny dzióbek do wylewania olejku na rękę lub bezpośrednio na skórę. Zawiera olej jojoba, masło shea, witaminę E, soję i aloes.

W magazynie
106,00 zł
0 Recenzje

Jimmyjane Afterglow - Świeca olejowa do masażu jest bezpieczna dla ciała, nie zawiera ołowiu i parabenów. Ma przyjemny zapach świeżego ogórka, jest rewelacyjna do masażu i pielęgnacji ciała. Wyposażona w wygodny dzióbek do wylewania olejku na rękę lub bezpośrednio na skórę. Zawiera olej jojoba, masło shea, witaminę E, soję i aloes.

W magazynie
67,50 zł
0 Recenzje

Jimmyjane Contour M - Ceramiczny kamień do masażu ma gładką powierzchnię, dobrze wypolerowaną, która dobrze ślizga się po ciele. Ma uniwersalny kształt, z jednej strony jest wypukły, z drugiej ma 4 wypustki, które mogą naśladować palce masażysty. Możemy go ogrzewać lub chłodzić w zależności od tego jakie doznania chcemy uzyskać.

W magazynie
54,90 zł
0 Recenzje

LoversPremium - Świeca do masażu - zapach Japońska śliwka 50ml to dostarczy Wam wrażeń, po które będziecie chcieli często wracać. Masaż wykonany z roztopionej świecy przynosi relaks, odprężenie i ukojenie.

W magazynie
54,90 zł
0 Recenzje

LoversPremium - Świeca do masażu - zapach Krem waniliowy 50ml to dostarczy Wam wrażeń, po które będziecie chcieli często wracać. Masaż wykonany z roztopionej świecy przynosi relaks, odprężenie i ukojenie.

W magazynie
54,90 zł
0 Recenzje

LoversPremium - Świeca do masażu - zapach Różowe Kwiaty 50ml to dostarczy Wam wrażeń, po które będziecie chcieli często wracać. Masaż wykonany z roztopionej świecy przynosi relaks, odprężenie i ukojenie.

W magazynie
83,90 zł
0 Recenzje

Petits Joujoux -  Świeca do masażu Athens 120g ma zapach piżma i paczuli. Świeca w pięknym porcelanowym naczyniu z wyprofilowanym dzióbkiem umożliwia łatwe wylewanie roztopionego wosku na ciało. Kosmetyk został stworzony na bazie oleju jojoba oraz masła shea – składników bezpiecznych dla skóry. Zapal świecę, odczekaj 20 minut aż wosk się roztopi i wykonaj...

W magazynie
83,90 zł
0 Recenzje

Petits Joujoux -  Świeca do masażu London 120g ma zapach rabarbaru i ambru. Świeca w pięknym porcelanowym naczyniu z wyprofilowanym dziobkiem umożliwia łatwe wylewanie roztopionego wosku na ciało. Kosmetyk został stworzony na bazie oleju jojoba oraz masła shea – składników bezpiecznych dla skóry. Zapal świecę, odczekaj 20 minut aż wosk się roztopi i...

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
facebook