Na bazie silikonu - analne

Na bazie silikonu - analne 

Żele i olejki na bazie silikonu oferowane przez sklep intymny Fajne Figle doskonale sprawdzą się podczas seksu analnego zapewniając przyjemny poślizg oraz przeciwdziałając wszelkim podrażnieniom i otarciom. Olejki na bazie silikonu uatrakcyjnią wszelkie łóżkowe igraszki oraz sprawią, że z sypialni zostanie wygoniona nuda i rutyna. Ponadto żel na bazie silikonu zapewnia nie tylko wysoki komfort dla partnerki, ale i również dla partnera podczas stosunku.

na stronę
24,00 zł
0 Recenzje

Anal slide oil 150ml Sexy Star to poślizgowy żel intymny wyprodukowany na bazie silikonu. Zapewnia bardzo przyjemny poślizg, chroni przed podrażnieniami i uatrakcyjnia łóżkowe igraszki. Maksymalny komfort dla Niej i dla Niego!

W magazynie
29,90 zł
0 Recenzje

Fisting gel 150ml Sexy Star to żel dla osób, które lubią mocne, łóżkowe zabawy. Jest bardzo delikatny, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką wydajnością. Już niewielka ilość pozwoli zapomnieć o suchości i otarciach.

W magazynie
77,90 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny - System JO Anal Silicone Lubricant 135ml to żel klasy Premium. Wykorzystano najwyższej klasy silikon medyczny dostępny na rynku. Daje bardzo wyraźnie odczuwalne uczucie nawilżenie, które długo się utrzymuje. Dzięki niemu Wasz seks analny będzie zdecydowanie przyjemniejszy, będziecie się mogli skupić na samej przyjemności bez ryzyka...

W magazynie
57,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny - System JO Anal Silicone Lubricant 75ml to żel klasy Premium. Wykorzystano najwyższej klasy silikon medyczny dostępny na rynku. Daje bardzo wyraźnie odczuwalne uczucie nawilżenie, które długo się utrzymuje. Dzięki niemu Wasz seks analny będzie zdecydowanie przyjemniejszy, będziecie się mogli skupić na samej przyjemności bez ryzyka...

W magazynie
59,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny - System JO Anal Silicone Lubricant Cool 75ml Chłodzący to produkt klasy Premium. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej klasy silikon medyczny, daje bardzo dobre nawilżenie i nie ma potrzeby co chwilę aplikować nowej dawki. Jest to wersja chłodząca, więc po aplikacji pozostawia delikatne uczucie przyjemnego chłodu dzięki użytemu w...

W magazynie
85,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny - System JO Anal Silicone Lubricant Warming 135ml Rozgrzewający to żel klasy Premium. Wykorzystano do jego produkcji najwyższej klasy silikon medyczny dostępny na rynku. Dzięki niemu Wasz seks analny będzie zdecydowanie przyjemniejszy, możecie się skupić na samej przyjemności bez obawy o otarcia. Daje uczucie lekkiego ciepła rozchodzącego...

W magazynie
59,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny - System JO Anal Silicone Lubricant Warming 75ml Rozgrzewający to żel klasy Premium. Wykorzystano do jego produkcji najwyższej klasy silikon medyczny dostępny na rynku. Dzięki niemu Wasz seks analny będzie zdecydowanie przyjemniejszy, możecie się skupić na samej przyjemności bez obawy o otarcia. Daje uczucie lekkiego ciepła rozchodzącego...

W magazynie
62,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny z olejkiem jojoba - Pjur Back Door Glide 100ml wyprodukowany jest na bazie silikonu i przeznaczony do intensywnego seksu analnego. Gęsta formuła wzbogacona została o olejek jojoba, który zapewni relaksacyjny efekt. Produkt nie klei się, jest bezzapachowy, można go stosować z prezerwatywami lateksowymi.

W magazynie
124,00 zł 134,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant analny z olejkiem jojoba - Pjur Back Door Glide 250ml wyprodukowany jest na bazie silikonu i przeznaczony do intensywnego seksu analnego. Gęsta formuła wzbogacona została o olejek jojoba, który zapewni relaksacyjny efekt. Produkt nie klei się, jest bezzapachowy, można go stosować z prezerwatywami lateksowymi.

Obniżona cena!
W magazynie
40,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Extase Sensuel Silicone Lubricant 30ml posiada mocną i intensywną formułę, która pozwoli cieszyć się seksem bez objawów jakiegokolwiek dyskomfortu. Nadaje się również do zabaw analnych.

W magazynie
49,99 zł
0 Recenzje

Pjur Man Basic Personal Glide Lubrykant analny dla mężczyzn 100ml dzięki niemu uzyskujemy długie nawilżenie, gładkość poślizgu i zwiększenie komfortu z seksu. Stworzony z myślą o mężczyznach hetero i homoseksualnych. Środek bazuje na silikonie, co sprawia że jest wydajny, a jego działanie utrzymuje się przed długi czas.

W magazynie
64,50 zł
0 Recenzje

Pjur Man Premium Extreme Glide Lubrykant analny dla mężczyzn 100ml to silikonowy żel stworzony z myślą o mężczyznach hetero i homoseksualnych. Zapewnia gładki, jedwabisty poślizg i długo utrzymuje swoje działanie. Sprawdzi się podczas ostrego seksu.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
facebook