Masaż - żele / olejki

Masaż - żele / olejki 

Żele i olejki do masażu dostępne w sklepie erotycznym Fajne Figle to doskonały sposób na podkręcenie temperatury w sypialni lub na idealną grę wstępną. Olejki i żele do masażu można zakupić w bardzo wielu różnych opcjach zapachowych, w zależności od indywidualnych preferencji klientów. Świetnie rozprowadzają się po skórze fantastycznie ją nawilżając oraz pobudzając zmysły kochanków.

na stronę
70,00 zł
0 Recenzje

Balsam do masażu - Kama Sutra Massage Lotion Strawberry 295ml to doskonała formuła dla osób, które nie lubią olejków. Można go używać nie tylko do masażu, sprawdza się również do codziennego nawilżania skóry. Wygodnie się aplikuje i łatwo rozprowadza.

W magazynie
65,50 zł
0 Recenzje

Bezzapachowy olejek do masażu - Intimate Organics Naked Unscented Massage Oil 120ml można stosować nie tylko do masażu, ale również do gry wstępnej i codziennej pielęgnacji. Składa się z naturalnych olejków i organicznych ekstraktów roślinnych. Likwiduje napięcie mięśni, odpręża skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu.

W magazynie
75,50 zł
0 Recenzje

Bezzapachowy olejek do masażu - Intimate Organics Naked Unscented Massage Oil 240ml można stosować nie tylko do masażu, ale również do gry wstępnej i codziennej pielęgnacji. Składa się z naturalnych olejków i organicznych ekstraktów roślinnych. Likwiduje napięcie mięśni, odpręża skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu.

W magazynie
18,99 zł
0 Recenzje

Massage 2in1 Ice to orzeźwiający żel do masażu erotycznego. Dzięki niemu poznasz nowe doznania w miejscach intymnych. Doskonale sprawdza się w grze wstępnej oraz podczas seksu. Wykonany jest na bazie wody i dodatkowo może służyć jako środek poślizgowy. Może być stosowany z gadżetami erotycznymi i prezerwatywami. Posiada przyjemny i miły zapach. Bardzo...

W magazynie
65,50 zł
0 Recenzje

Energetyzujący olejek do masażu - Intimate Organics Energize Massage Oil 120ml można stosować nie tylko do masażu, ale również do gry wstępnej i codziennej pielęgnacji. Składa się z naturalnych olejków i organicznych ekstraktów roślinnych. Likwiduje napięcie mięśni, odpręża skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu.

W magazynie
65,50 zł
0 Recenzje

Herbaciany olejek do masażu - Intimate Organics Chai Massage Oil 120ml można stosować nie tylko do masażu, ale również do gry wstępnej i codziennej pielęgnacji. Składa się z naturalnych olejków i organicznych ekstraktów roślinnych. Likwiduje napięcie mięśni, odpręża skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu.

W magazynie
21,90 zł
0 Recenzje

Przyjemny i delikatny żel intymny dla Kobiet, który można wykorzystać do erotycznego masażu. Żel połączony z olejkiem nawilżają skórę. Wyprodukowany na bazie wody, nie pozostawia plam. Można go używać do wszelkiego rodzaju gadżetów erotycznych.

W magazynie
82,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant - Bijoux Indiscrets Twenty One Massage Lubricant 100ml to wysokiej jakości żel nawilżający w eleganckim pojemniku ze złotym zdobieniem. Bazuje na silikonie. Używać możemy go do masażu klasycznego lub erotycznego albo do seksu. Silikonowa baza daje bardzo dobre rezultaty, gdyż wszelkie ruchy są gładsze, bardziej płynne i mocniejsze.

W magazynie
24,90 zł
0 Recenzje

Massage 3in1 150ml Sexy Star to żel wyprodukowany na bazie wody. Doskonale rozprowadza się na skórze. Może być używany do seksu waginalnego i analnego. Idealne urozmaicenie w sypialni.

W magazynie
12,50 zł
0 Recenzje

Massage Ice Żel 2in1 LSDI 150ml Chłodząco relaksujący to unikatowe połączenie olejku do masażu oraz nawilżającego żelu intymnego dzięki czemu powstała doskonała formuła zapewniająca maksymalne doznania. Chłodzi, daje efekt odświeżenia i rozluźnienia. Doskonały do gry wstępnej, masażu oraz jako lubrykant w czasie seksu.

W magazynie
17,89 zł
0 Recenzje

Mega śliski żel AQUA SLIDE Oil Lube 50ml ma wydajność olejku. Stworzony na bazie wody, więc nie pozostawia plam. Doskonały do intymnego masażu, gry wstępnej i stosunku każdego typu. Zapewnia wyjątkowy poślizg zapobiegając otarciom i podrażnieniom. Poprzez odpowiednie nawilżenie zwiększa odczuwanie doznań przez obojga partnerów. Dzięki zawartości ekstraktu...

W magazynie
63,50 zł
0 Recenzje

Naturalny olejek do masażu - Intimate Organics Grass Massage Oil 120ml można stosować nie tylko do masażu, ale również do gry wstępnej i codziennej pielęgnacji. Składa się z naturalnych olejków i organicznych ekstraktów roślinnych. Likwiduje napięcie mięśni, odpręża skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów
facebook