Na bazie silikonu - waginalne

Na bazie silikonu - waginalne 

Żele i olejki na bazie silikonu - waginalne to nowoczesne lubrykanty, które zostały stworzone z myślą o kobietach i ich indywidualnych potrzebach. W ofercie sklepu erotycznego Fajne Figle można znaleźć mnóstwo różnego rodzaju żeli i olejków na bazie silikonu, które można dobrać pod indywidualne preferencje każdego klienta. Wspaniały zapach czy nawet smak nie tylko zapewnią nieco urozmaicenia podczas zbliżenia, ale również zapewnią doskonały poślizg oraz zapobiegną bolesnych otarciom.

na stronę
54,50 zł
0 Recenzje

Kobiecy żel nawilżający - Pjur Woman 100ml to lubrykant na bazie silikonu stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Jest wydajny, zapewnia długotrwałe nawilżenie miejsc intymnych, zapobiega powstawaniu otarć i podrażnień. Świetnie nadaje się dla kobiet z problemem suchości pochwy. Kosmetyk można bezpiecznie stosować razem z prezerwatywą, jednak nie łączyć go...

W magazynie
33,50 zł
0 Recenzje

Kobiecy żel nawilżający - Pjur Woman 30ml jest wydajny, zapewnia długotrwałe nawilżenie miejsc intymnych, zapobiega powstawaniu otarć i podrażnień. Świetnie nadaje się dla kobiet z problemem suchości pochwy. Kosmetyk można bezpiecznie stosować razem z prezerwatywą, jednak nie należy go łączyć z silikonowymi gadżetami erotycznymi.

W magazynie
82,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant - Bijoux Indiscrets Twenty One Massage Lubricant 100ml to wysokiej jakości żel nawilżający w eleganckim pojemniku ze złotym zdobieniem. Bazuje na silikonie. Używać możemy go do masażu klasycznego lub erotycznego albo do seksu. Silikonowa baza daje bardzo dobre rezultaty, gdyż wszelkie ruchy są gładsze, bardziej płynne i mocniejsze.

W magazynie
40,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Extase Sensuel Silicone Lubricant 30ml posiada mocną i intensywną formułę, która pozwoli cieszyć się seksem bez objawów jakiegokolwiek dyskomfortu. Nadaje się również do zabaw analnych.

W magazynie
125,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Gun Oil Silicon Lubricant 237ml to bardzo popularny lubrykant często wybierany przez Klientów. Długo się utrzymuje, jest bardzo śliski i mocno nawilża. Formuła wzbogacona jest o witaminę E i aloes, które mają działanie kojące.

W magazynie
79,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Lylou Lubricant Silicone Based 125ml to idealny środek nawilżający dla wrażliwej skóry intymnych miejsc. Wyjątkowa jakość pozwala mieć pewność, że kondycja skóry po seksie będzie nadal w dobrym stanie. Silne nawilżanie sprawi, że nawet w czasie mocnego seksu nie będziecie czuć dyskomfortu. Jest bardzo wydajny.

W magazynie
54,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Pink Silicone Lubricant 100ml stworzony został specjalnie dla Pań. Dzięki niemu poczujesz się komfortowo podczas seksu, ponieważ jego formuła zapewnia skuteczny i bezpieczny poślizg. W ładnej, kobiecej butelce.

W magazynie
97,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Pink Silicone Lubricant 120ml stworzony został specjalnie dla Pań z wysokiej jakości składników. Dzięki niemu poczujesz się komfortowo podczas seksu, ponieważ jego formuła zapewnia skuteczny i bezpieczny poślizg. W ładnej, kobiecej butelce.

W magazynie
41,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Safe Lubricant Silicone 50ml to wysokiej jakości środek nawilżający. Doskonale sprawdzi się podczas masażu erotycznego i klasycznego. Używany podczas seksu bardzo dobrze nawilża zarówno podczas stosunku, jak i gdy używamy akcesoriów erotycznych (z jednym wyjątkiem – do stosowania wraz z zabawkami wykonanymi z silikonu nie poleca się...

W magazynie
74,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Swiss Navy Silicone Lubricant 118ml do nawilżania miejsc intymnych podczas seksu, polecany w szczególności kobietom z problemem suchości pochwy występującym w okresie menopauzy, po porodzie, długotrwałym przyjmowaniu leków lub w wyniku przewlekłego stresu. Żel Swiss Navy Silicone jest hipoalergiczny, wyjątkowo trwały i wydajny. Już...

W magazynie
46,50 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - Swiss Navy Silicone Lubricant 59ml do nawilżania miejsc intymnych podczas seksu, polecany w szczególności kobietom z problemem suchości pochwy występującym w okresie menopauzy, po porodzie, długotrwałym przyjmowaniu leków lub w wyniku przewlekłego stresu. Żel Swiss Navy Silicone jest hipoalergiczny, wyjątkowo trwały i wydajny. Już...

W magazynie
26,00 zł
0 Recenzje

Lubrykant silikonowy - System JO  Silicone Lubricant 30ml to produkt wysokiej jakości hipoalergiczny, bezwonny i bezbarwny. Zapewnia długotrwałe, jedwabiste nawilżenie miejsc intymnych, pozostawia skórę miękką bez uczucia lepkości czy kleistości. Lubrykant JO Premium jest bardzo wydajnym żelem wodoodpornym, świetnie nadaje się do użytku w wodzie oraz do...

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
facebook