Wibratory

Wibratory 

Kategoria wibratory w sklepie erotycznym Fajne Figle należy do najbardziej rozbudowanych i najciekawszych. Kobiety mogą tutaj wybierać pośród różnych rodzajów, kształtów oraz wielkości wibratorów w zależności od upodobań i preferencji. Wibratory fałdowane, mini, klasyczne, na palec i język, króliczki lub do punktu G – wybór jest naprawdę ogromny dzięki czemu każda kobieta wybierze odpowiedni dla siebie.

Podkategorie

Masażery do ciała

Masażery do ciała dostępne w ofercie sklepu intymnego Fajne Figle to wspaniałe akcesoria erotyczne, które urozmaicą seks i zapewnią nowe doznania. Masażery pobudzają miejsca intymne zapewniając bardzo intensywny i mocny orgazm za każdym razem. Ponadto tego typu akcesoria i zabawki z pewnością wygonią nudę i rutynę z każdej sypialni, zapewniając niezapomniane doznania obojgu partnerom.

Wibratory do punktu G

Nieco zakrzywione, nowoczesne wibratory dla kobiet do punktu G to wspaniałe akcesoria, które zapewnią wszystkim paniom doznania, jakich dotąd jeszcze nie doświadczyły. Oferowane przez sklep erotyczny Fajne Figle wibratory do puntu G idealnie współgrają z kobiecą anatomią i zapewniają cudowną i błogą rozkosz. Estetycznie wykonane akcesoria można przechowywać w szafce przy łóżku lub zabrać ze sobą w podróż.

Wibratory fałdowane

Wibratory fałdowane zapewniają maksimum rozkoszy dzięki innowacyjnym kształtom. Dostępne w sklepie erotycznym Fajne Figle wibratory fałdowane charakteryzują się nierówną powierzchnią uwielbianą przez wszystkie kobiety. Wibrator fałdowany zapewnia dodatkowe pobudzenie stref erogennych i może być też używany do seksu analnego. Estetycznie wykonany wibrator w pełni bezpieczny dla zdrowia to doskonały sposób na zapewnienie sobie niepowtarzalnych przeżyć i wrażeń.

Wibratory klasyczne

Wibratory klasyczne, jakie znalazły się w katalogu produktów sklepu erotycznego Fajne Figle to nowoczesne, wysokiej jakości akcesoria, które urozmaicą każde zbliżenie. Ponadto wibratorów klasycznych można również używać samodzielnie za każdym razem, kiedy przychodzi na to ochota. Mogą one również stanowić doskonałą rozgrzewkę przed seksem właściwym lub przed użyciem większego modelu.

Wibratory króliczki

Wibratory króliczki to osobliwe gadżety intymne, które zapewniają maksimum rozkoszy oraz zupełnie nowe wrażenia podczas zbliżeń. Wibratory króliczki znajdujące się w ofercie sklepu intymnego Fajne Figle zapewniają zupełnie nowy rodzaj bodźców, ponieważ wykorzystują efekt fali , która przebiega przez całą pochwę od góry aż do dołu. Ponadto są one wodoodporne oraz posiadają kilka prędkości stymulacji w zależności od modelu, a więc każdy może dostosować prędkość do swoich oczekiwań.

Wibratory mini

Sklep erotyczny Fajne Figle oferuje bardzo bogaty wachlarz produktów, a w nim wibratory mini jako idealny dodatek, który urozmaici każde życie erotyczne. Wibratory mini świetnie nadają się dla początkujących kobiet do masażu łechtaczki, wejścia pochwy oraz innych stref erogennych. Ten mały i bardzo dyskretny przyrząd może również stanowić świetny prezent na wieczór panieński.

Wibratory na język i na palec

Wibratory na język i na palec oferowane przez sklep erotyczny Fajne Figle to innowacyjne i nowoczesne produkty, które zapewnią niepowtarzalną grę wstępną i pobudzą zmysły obojga partnerów. W nakładce niektórych umieszczono baterie, które można wymieniać. Wibratory na palec lub na język z opcją wibracji wyniosą seks na wyższy poziom i sprawią, że eksperymenty w sypialni staną się częścią życia erotycznego pary.

Wibratory specjalne

Wibratory specjalne to nowoczesne urządzenia, które nie tylko zadziwią swoimi umiejętnościami, ale również sprawią, że będą one ulubionymi zabawkami w sypialni. Oferowane przez sklep erotyczny Fajne Figle wibratory specjalne to innowacyjne urządzenia, które sprawią, że seks stanie się jeszcze ciekawszy, orgazmy bardziej intensywne, a oboje partnerów będzie krzyczeć z rozkoszy.

Wibratory zdobione

Niezwykle ciekawe i przyciągające spojrzenia wibratory zdobione zapewnią nie tylko wysokie doznania estetyczne, ale również erotyczne. Oferowane przez sklep intymny Fajne Figle wibratory zdobione stanowią również doskonały prezent dla przyjaciółki lub przyszłej panny młodej na wieczór panieński. To doskonały dodatek do dotychczasowego życia erotycznego, który można również wykorzystać w sypialni w obecności partnera ku lepszym doznaniom obojga.

na stronę
287,00 zł
0 Recenzje

Adrien Lastic - Bonnie & Clyde Rotating Vibrator ma oryginalny i ciekawy wygląd. Przypomina męski członek z jądrami ubrany w skórzane spodenki. Wyposażony jest w 10 programów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Stymulująca łechtaczkę końcówka jest dość długa, pozwala więc na pobudzenie większego obszaru.

W magazynie
141,00 zł
0 Recenzje

Adrien Lastic - Butch Cassidy Vibrator składa się z  gładkiej części służącej do penetracji waginalnej i króliczka. Łagodne krzywizny i leciutko zwężona końcówka pozwalają ułatwić penetrację, podczas gdy wygięcie jest idealne do stymulacji punktu G. Dodatkiem do wibratora są dwie silikonowe końcówki na króliczka. Możemy ich używać w zależności od naszego...

W magazynie
96,00 zł
0 Recenzje

Adrien Lastic - Cyclone Vibrator to średniej wielkości model przeznaczony do jednoczesnej stymulacji punktu G, waginy oraz łechtaczki. Uwagę zwraca nieregularna powierzchnia – znajdują się na niej zgrubienia i nierówności. Zarówno trzon jak i króliczek są pokryte takimi właśnie urozmaiceniami. Daje to większą różnorodność podczas penetracji i stymulacji....

W magazynie
195,00 zł
0 Recenzje

Adrien Lastic Mini Bonnie Rampant Rabbit to osobliwie wyglądający gadżet, który swoim wyglądem przypominający członek z jądrami ubrany w skórzane spodenki. Całość trzonu i stymulatora pokrywa mięciutki silikon, pod którym kryje się unikatowy mechanizm działania. Zastosowano tu innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące efekt fali, która tak jakby przebiega...

W magazynie
107,00 zł
0 Recenzje

Adrien Lastic - Wibrator Typhoon 2 Motor Vibrator dysponuje ośmioma programami, które pozwalają dobrać prędkość i rytm odpowiednie dla siebie i zwiększać je stopniowo. Pomocną w zwiększeniu doznań będzie powierzchnia wibratora – pokryta jest nierównościami, które rozkosznie pobudzają. Wyposażony w dwa silniczki zabierze Cię na szczyt rozkoszy.

W magazynie
128,00 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bgood Deluxe Curve zaopatrzony jest w 6 programów wibracji, jego wielkość i kształt idealnie współgrają z kobiecą anatomią i pozwalają na polecenie tego modelu wszystkim Paniom pragnącym rozkoszy. Duża główka przylegając do dna waginy w poszukiwaniu punktu G daje przyjemne uczucie wypełnienia.

W magazynie
128,00 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bgood Deluxe Curve zaopatrzony jest w 6 programów wibracji, jego wielkość i kształt idealnie współgrają z kobiecą anatomią i pozwalają na polecenie tego modelu wszystkim Paniom pragnącym rozkoszy. Duża główka przylegając do dna waginy w poszukiwaniu punktu G daje przyjemne uczucie wypełnienia.

W magazynie
128,00 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bgood Deluxe Curve Petal zaopatrzony jest w 6 programów wibracji, jego wielkość i kształt idealnie współgrają z kobiecą anatomią i pozwalają na polecenie tego modelu wszystkim Paniom pragnącym rozkoszy. Duża główka przylegając do dna waginy w poszukiwaniu punktu G daje przyjemne uczucie wypełnienia.

W magazynie
89,90 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bwild Classic Blue Lagoon wyposażony jest w dużą, zaokrągloną główkę, która jest lekko zakrzywiona. Dzięki temu lepiej dotrze do punktu G. Jednocześnie ta krzywizna współgra z anatomią. Powierzchnia nacisku tej główki na punkt G jest stosunkowo duża, co owocuje doskonałym pobudzeniem. Stymulator łechtaczki i trzon posiadają osobne...

W magazynie
89,90 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bwild Classic Marine Black wyposażony jest w dużą, zaokrągloną główkę, która jest lekko zakrzywiona. Dzięki temu lepiej dotrze do punktu G. Jednocześnie ta krzywizna współgra z anatomią. Powierzchnia nacisku tej główki na punkt G jest stosunkowo duża, co owocuje doskonałym pobudzeniem. Stymulator łechtaczki i trzon posiadają osobne...

W magazynie
89,90 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bwild Classic Marine Rose wyposażony jest w dużą, zaokrągloną główkę, która jest lekko zakrzywiona. Dzięki temu lepiej dotrze do punktu G. Jednocześnie ta krzywizna współgra z anatomią. Powierzchnia nacisku tej główki na punkt G jest stosunkowo duża, co owocuje doskonałym pobudzeniem. Stymulator łechtaczki i trzon posiadają osobne...

W magazynie
139,90 zł
0 Recenzje

B Swish - Wibrator bwild Deluxe Bunny Blue Lagoon w tym modelu zwraca uwagę grubsza końcówka. Jest lekko podniesiona, aby wpasować się w anatomię, a jej wielkość sprawdza się przy stymulacji punktu G. Duża powierzchnia główki daje równie duży nacisk na wrażliwe rejony. Posiada 2 silniki i 6 programów. Stymulator tzw. króliczek jest duży i wygięty tak, by...

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 136 elementów
facebook