Feromony 

W kategorii feromony można znaleźć niezwykle zmysłowe i podniecające zapachy dla kobiet i mężczyzn, które mają za zadanie wywołać u płci przeciwnej pożądanie i podniecenie. Feromony w sklepie intymnym Fajne Figle to najwyższej klasy zapachy, którym nie oprze się nikt. Gwarantują niezapomniane zbliżenia, dobrą zabawę i fantastyczne, miłosne gry.

Podkategorie

Feromony dla Niej

Uwodzące perfumy dla każdej kobiety dostępne w sklepie intymnym Fajne Figle pomogą wywołać w mężczyznach zainteresowanie oraz sprawią, że kobieta z szarej myszki przerodzi się w intrygującą i seksowną uwodzicielkę. Feromony dla Niej oferowane przez Fajne Figle to unikalna kompozycja zapachowa wywołująca pożądanie i podniecenie u mężczyzn, a także buduje otoczkę tajemniczości wokół kobiety, która staje się atrakcyjnym wampem.

Feromony dla Niego

Feromony oferowane przez sklep erotyczny Fajne Figle to doskonały gadżet dla każdego mężczyzny. Feromony w znacznym stopniu ułatwiają nawiązywanie nowych relacji z kobietami, a także sprawiają, że panie są bardziej skłonne do flirtu i są zdecydowanie bardziej rozluźnione i pobudzone w towarzystwie mężczyzny. Fajne Figle oferują feromony najwyższej klasy, które pomogą w budowaniu aury dominacji i tajemniczości, co z kolei przełoży się na większe zainteresowanie u płci przeciwnej.

na stronę
68,99 zł
0 Recenzje

Skoncentrowane feromony dla mężczyzn wzbogacone męską nutą zapachową. Są to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość: zwiększają zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie, budując aurę dominacji wokół mężczyzny. Sprawdź!

W magazynie
68,99 zł
0 Recenzje

Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość zwiększając zainteresowanie u mężczyzn pobudzając i koncentrując ich uwagę na kobiecie, budując aurę samicy "alfa" wokół kobiety. Staniesz się nie tylko interesująca dla mężczyzn, ale i bardzo seksowna.

W magazynie
68,90 zł
0 Recenzje

Produkt idealny dla tych facetów, którzy chcą spotęgować swoje umiejętności w pielęgnowaniu relacji damsko-męskich, podrywać kobiety z dużo większą skutecznością, sprawić, że ludzie będą ich postrzegać znacznie korzystniej niż dotychczas, poprawić swoją sytuację zawodową i udowodnić ludziom, że zasługują na status kandydata na potencjalnego lidera.

W magazynie
68,90 zł
0 Recenzje

Feromony bezwonne LOVELY LOVERS BeMINE to produkt najwyższej jakości, dzięki którego właściwościom kobiety mogą roztoczyć w swoim otoczeniu aurę niezwykle fascynującej namiętności i seksapilu. Niezależnie od sposobu, w jaki chcesz wykorzystać działanie tego preparatu, może on bardzo pozytywnie wpłynąć na różne płaszczyzny Twojego życia - miłosną,...

W magazynie
168,90 zł
0 Recenzje

Niezwykle zmysłowa aura pełna kobiecego wdzięku i elegancji może dać Ci niepowtarzalną szansę kusić i uwodzić mężczyzn, których teraz owiniesz sobie wokół palca. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać wspaniałe właściwości tych perfum z feromonami i zmienić swoje życie. I nie chodzi tu tylko o sferę relacji damsko-męskich, ale także pozostałe...

W magazynie
168,90 zł
0 Recenzje

Mężczyzna ubrany w te perfumy nie przejdzie niezauważony. Gwarantujemy! Sukcesywnie uwalniające się feromony zapachowe ułatwiają wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podkreślają cechy osobowości mężczyzny typu alfa. Nawiązywanie pierwszego kontaktu oraz utrzymywanie relacji będzie znacznie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu u kobiet.

W magazynie
55,00 zł
0 Recenzje

Uwodzące perfumy o niezwykle erotycznym i podniecającym zapachu. Kompozycja zapachowa stworzona aby wywoływać w mężczyznach zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Specjalnie dobrany zestaw składników zapachowych to prawdziwy "narkotyk miłości". Kobieta stosująca BT Love będzie postrzegana przez mężczyzn jako bardziej atrakcyjna i pociągająca.

W magazynie
98,90 zł
0 Recenzje

Niewiarygodne feromony nowej generacji, zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu, które w połączeniu ze sobą dają genialne efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała powstaniem produktu, który nie ma sobie równych. Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie i cenie.

W magazynie
44,50 zł
0 Recenzje

Dezodorant z feromonami - System JO PHR Deodorant Men Women 75ml Mężczyzna-Kobieta to ciekawe połączenie antyperspirantu z feromonami. Ich obecność w dezodorancie wzmaga zainteresowanie naszą osobą u kobiet lub mężczyzn – w zależności od tego, którą wersję dezodorantu wybierzemy. Dezodorant nie zawiera hormonów, jest bezpieczny dla użytkownika.

W magazynie
44,50 zł
0 Recenzje

Dezodorant z feromonami - System JO PHR Deodorant Women Men 75ml Kobieta-Mężczyzna to ciekawe połączenie antyperspirantu z feromonami. Ich obecność w dezodorancie wzmaga zainteresowanie naszą osobą u kobiet lub mężczyzn – w zależności od tego, którą wersję dezodorantu wybierzemy. Dezodorant nie zawiera hormonów, jest bezpieczny dla użytkownika.

W magazynie
152,90 zł
0 Recenzje

Co powodują te feromony? wzmacniają pewność siebie i poczucie atrakcyjności, dodają seksapilu, przyciągają męskie spojrzenia, budzą zaufanie, stwarzają wokół Ciebie uwodzicielską aurę. Możesz je stosować razem z ulubionymi perfumami, gdyż są bezwonne. Spróbuj, a nie pożałujesz!

W magazynie
152,90 zł
0 Recenzje

Co powodują te feromony? przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet, poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły, będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej, poczujesz się bardziej atrakcyjnie w towarzystwie ludzi, zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami, roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie. odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 73 elementów
facebook