Higiena i dezynfekcja gadżetów

Higiena i dezynfekcja gadżetów 

Specjalistyczne płyny do higieny i dezynfekcji erotycznych gadżetów dostępne w sklepie intymnym Fajne Figle doskonale spełnią swoją rolę i pozwolą cieszyć się seksem w towarzystwie różnego rodzaju zabawek i stymulantów erotycznych. Spraye do czyszczenia, chusteczki do dezynfekcji czy specjalistyczne płyny czyszczące idealnie sprawdzą się po każdym, namiętnym uniesieniu w towarzystwie poszczególnych akcesoriów.

na stronę
31,50 zł
0 Recenzje

Fleshlight FleshWash - Płyn do czyszczenia zabawek to specjalny środek czyszczący w sprayu. Wykorzystuje potężny antybakteryjny Triclosan, składnik który oczyszcza powierzchnię pozostawiając ją czystą i higieniczną. Nie podrażnia skóry, nie jest tłusty i nie zawiera alkoholu.

W magazynie
19,90 zł
0 Recenzje

For Pretty Love Cleaner 100ml posiada dużą zawartość składników antybakteryjnych, doskonale niweluje przykre zapachy gumy czy silikonu, jest uniwersalny, nadaje się do każdego rodzaju gadżetów. Stosowany przy wibratorach, masturbatorach oraz zabawkach analnych. Czyści i konserwuje gadżety z każdego materiału, od gumowych przez silikonowe, lateksowe aż po...

W magazynie
55,00 zł
0 Recenzje

Lelo Antibacterial Cleaning Spray Do dezynfekcji działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybicznie. Posiada zbilansowane pH, jest łatwy w użyciu, nie wymaga spłukiwania wodą. Nadaje się do czyszczenia zabawek erotycznych wykonanych z silikonu, tworzywa ABS, szkła, stali, elastomeru, gumy, lateksu i innych delikatnych materiałów.

W magazynie
31,99 zł
0 Recenzje

Nexus Wash Antibacterial Toy Cleaner - Spray do dezynfekcji 150ml Można nim czyścić akcesoria wykonane z silikonu i innych delikatnych materiałów. Łatwy w użyciu. Działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo.

W magazynie
31,50 zł
0 Recenzje

PicoBong - Spray do czyszczenia akcesoriów - Toy Cleanser (Pen Spray) działa szybko, jest bezpieczny i nie zawiera alkoholu. Pozostawi Twoje gadżety czyste i zdezynfekowane.

W magazynie
43,90 zł
0 Recenzje

Pjur MED CLEAN Fleece 25 sztuk - chusteczki czyszczące nasycone są specjalnym środkiem odkażającym co w wygodny sposób doprowadza akcesoria do czystości i przygotowuje je do kolejnego użycia. Zawarty w nich środek usuwa grzyby i bakterie. Przetestowany dermatologicznie, jest neutralny w smaku i zapachu, od razu po oczyszczeniu można normalnie używać...

W magazynie
46,90 zł
0 Recenzje

Pjur MED CLEAN Spray czyszczący 100ml redukuje bakterie i grzyby. Zostawia Wasze zabawki w idealnej czystości. Środka można używać bez obaw z akcesoriami wrażliwymi na preparaty czyszczące oparte na alkoholu, jak lateks, guma czy silikon.

W magazynie
33,50 zł 41,50 zł
0 Recenzje

Spray czyszczący - Safe Toy Cleaner 150ml szybko czyści gadżety erotyczne, pozostawiając je higienicznie czyste. Pozostawia w powietrzu cytrynowy zapach.

Obniżona cena!
W magazynie
48,00 zł
0 Recenzje

Środek czyszczący - Swiss Navy Toy & Body Cleaner 177ml to uniwersalny spray do czyszczenia gadżetów erotycznych. Ma w składzie drzewo herbaciane i lawendę, które mają właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe. Jest bezpieczny dla gadżetów z lateksu, silikonu i gumy. Dobrze zmywa z zabawek pozostałości po silikonowych...

W magazynie
49,90 zł
0 Recenzje

Środek czyszczący do akcesoriów - Pjur We-Vibe Clean 100ml odkaża i czyści, nie zawierając przy tym alkoholu ani substancji agresywnych, co pozwala utrzymać akcesoria długo w dobrym wyglądzie i kondycji. Pozbawiony zapachu i smaku.

W magazynie
39,99 zł
0 Recenzje

System JO - Toy Cleaner 207ml nie posiada zapachu, formuła jest delikatna, przyjemna w aplikacji, nie klei się. Antybakteryjny płyn aplikujemy za pomocą pompki – jest on widoczny na powierzchni, więc bez problemu wiemy, czy udało się nam pokryć całość zabawki.Bezpieczny dla ciała, nie zawiera alkoholu ani gliceryny, nie wykorzystano do jego produkcji...

W magazynie
24,50 zł
0 Recenzje

System JO - Toy Cleaner 50ml podróżny nie posiada zapachu, formuła jest delikatna, przyjemna w aplikacji, nie klei się. Antybakteryjny płyn aplikujemy za pomocą pompki – jest on widoczny na powierzchni, więc bez problemu wiemy, czy udało się nam pokryć całość zabawki. Bezpieczny dla ciała, nie zawiera alkoholu ani gliceryny, nie wykorzystano do jego...

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
facebook