Pompki powiększające penisa

Pompki powiększające penisa 

Nowoczesne pompki powiększające penisa to jeden z najbardziej popularnych sposobów, aby poprawić rozmiar swojego przyrodzenia. Pompki powiększające penisa oferowane przez sklep erotyczny Fajne Figle pomogą nie tylko powiększyć członka, ale również dzięki poprawie ukrwienia zapewnią jeszcze mocniejsze orgazmy oraz więcej rozkoszy podczas sypialnianych igraszek.

142,50 zł
0 Recenzje

Cyfrowa pompka do penisa - XLsucker Digital Penis Pump to jeden z najbardziej klasycznych sposobów na powiększenie penisa. Sprawdzona, przetestowana, ciesząca się popularnością wśród Panów dzięki swojej prostocie i efektom. Wyposażona w cyfrowy czytnik. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować ciśnienie i delikatnie oraz precyzyjnie podnosić je. Używanie...

W magazynie
69,00 zł
0 Recenzje

Pompka powiększająca do penisa - XLsucker Penis Pump Black to jeden z najbardziej klasycznych sposobów na powiększenie penisa. Regularne stosowanie to podstawa i środek do powiększenia członka. 10 minut dziennie na początku, później można ten czas wydłużyć. Sprawdzona, ciesząca się popularnością.

W magazynie
69,00 zł
0 Recenzje

Cyfrowa pompka do penisa - XLsucker Digital Penis Pump to jeden z najbardziej klasycznych sposobów na powiększenie penisa. Regularne stosowanie to podstawa i środek do powiększenia członka. 10 minut dziennie na początku, później można ten czas wydłużyć. Sprawdzona, ciesząca się popularnością wśród Panów dzięki swojej prostocie i efektom.

W magazynie
69,00 zł
0 Recenzje

Pompka powiększająca do penisa - XLsucker Penis Pump Transparant to jeden z najbardziej klasycznych sposobów na powiększenie penisa. Regularne stosowanie to podstawa i środek do powiększenia członka. 10 minut dziennie na początku, później można ten czas wydłużyć. Sprawdzona, ciesząca się popularnością.

W magazynie
14,99 zł
0 Recenzje

Uniwersalna, elastyczna, silikonowa uszczelka przeznaczona jest do wszelkiego typu pompek powiększających penisa czyli tzw. pompek erekcyjnych. Umieszcza się ją u nasady cylindra pompki, by zapobiec dostawania się powietrza do środka cylindra. Jest elastyczna i rozciągliwa. Ponadto jest łatwa do utrzymania w czystości.

W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
facebook