Prezerwatywy 

Prezerwatywy należą do najpopularniejszych na świecie sposobów na zabezpieczenie podczas seksu przed zajściem w ciążę. Prezerwatywy dostępne w sklepie intymnym Fajne Figle można zakupić w kilku różnych wariantach: smakowe, ultra cienkie dla intensywniejszych doznań, karbowane, przedłużające seks czy stymulujące ze specjalnymi wypustkami dla większej przyjemności kobiet. Wszystkie prezerwatywy posiadają certyfikat CE oraz spełniają normy europejskie.

na stronę
54,50 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy - Wingman Condoms 12szt. to innowacja, ponieważ nie będziesz miał już problemu z pośpiesznym zakładaniem prezerwatywy, co przerywa nastrój, a partnerka z wyczekiwaniem patrzy. Ten model zakończony jest małym kawałkiem tworzywa, który bierzemy w dłoń przy zakładaniu zamiast tradycyjnie trzymać prezerwatywę. Prezerwatywa nakładana jest szybko i...

W magazynie
22,50 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy - Wingman Condoms 3szt. to innowacja, ponieważ nie będziesz miał już problemu z pośpiesznym zakładaniem prezerwatywy, co przerywa nastrój, a partnerka z wyczekiwaniem patrzy. Ten model zakończony jest małym kawałkiem tworzywa, który bierzemy w dłoń przy zakładaniu zamiast tradycyjnie trzymać prezerwatywę. Prezerwatywa nakładana jest szybko i...

W magazynie
48,00 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy klasyczne - Safe Just Safe Condoms Standard 10szt. to bezpieczeństwo i ochrona. Nie są zbyt grube, aby nie ograniczać doznań i wygodnie leżą. Wykonane są z wysokiej jakości lateksu, krojem dopasowane do członka. Posiadają certyfikat CE i spełniają wyśrubowane normy europejskie.

W magazynie
69,90 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy klasyczne - Safe Just Safe Condoms Standard 36szt. to bezpieczeństwo i ochrona. Nie są zbyt grube, aby nie ograniczać doznań i wygodnie leżą. Wykonane są z wysokiej jakości lateksu, krojem dopasowane do członka. Posiadają certyfikat CE i spełniają wyśrubowane normy europejskie.

W magazynie
29,90 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy klasyczne - Safe Just Safe Condoms Standard 5szt. to bezpieczeństwo i ochrona. Nie są zbyt grube, aby nie ograniczać doznań i wygodnie leżą. Wykonane są z wysokiej jakości lateksu, krojem dopasowane do członka. Posiadają certyfikat CE i spełniają wyśrubowane normy europejskie.

W magazynie
99,00 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy MoreAmore Soft Skin - miękkie, waniliowe 100szt. to spore pudełko przeznaczone dla osób aktywnych seksualnie. Będziemy mieć pewność, że w najmniej oczekiwanym momencie nie okaże się, że brakuje nam zabezpieczenia. Są dobrze nawilżone, mają delikatny waniliowy zapach i pewnie zabezpieczają.

W magazynie
48,00 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy przedłużające seks - Safe Performance Condoms 10szt. to model prezerwatywy który umożliwia dłuższy stosunek, gdyż w środku na jego ścianki naniesiony jest żel opóźniający wytrysk. Ma delikatne działanie znieczulające penisa, dzięki czemu mężczyzna na orgazm czeka dłużej, nadal mając wielką przyjemność z seksu. Partnerka też na tym korzysta ;)

W magazynie
49,00 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy stymulujące - Safe Intense Safe Condoms Rib-Nop 10szt. to model, który posiada wypustki i nierówności dla większej stymulacji kobiety. Gdy mężczyzna rusza się w kobiecie te prążki delikatnie masują ścianki waginy. Posiadają certyfikat CE i spełniają normy europejskie.

W magazynie
49,00 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy ultra cienkie - Safe Feel Safe Condoms Ultra-Thin 10szt. są delikatne, niemal nieodczuwalne, pozwalają maksymalnie cieszyć się bliskością partnerów. Dają uczucia bardzo bliskie naturalnych i jeśli zależy Wam na antykoncepcji i ochronie, a jednocześnie pragniecie mieć realistyczne odczucia, to będzie to dobry wybór.

W magazynie
69,90 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy ultra cienkie - Safe Feel Safe Condoms Ultra-Thin 36szt. są delikatne, niemal nieodczuwalne, pozwalają maksymalnie cieszyć się bliskością partnerów. Dają uczucia bardzo bliskie naturalnych i jeśli zależy Wam na antykoncepcji i ochronie, a jednocześnie pragniecie mieć realistyczne odczucia, to będzie to dobry wybór.

W magazynie
29,90 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy ultra cienkie - Safe Feel Safe Condoms Ultra-Thin 5szt. są delikatne, niemal nieodczuwalne, pozwalają maksymalnie cieszyć się bliskością partnerów. Dają uczucia bardzo bliskie naturalnych i jeśli zależy Wam na antykoncepcji i ochronie, a jednocześnie pragniecie mieć realistyczne odczucia, to będzie to dobry wybór.

W magazynie
48,00 zł
0 Recenzje

Prezerwatywy wzmocnione - Safe Strong Condoms 10szt. to bezpieczeństwo i ochrona. Są dodatkowo wzmocnione, przeznaczone m.in. do seksu analnego. Wykonane z wysokiej jakości lateksu. Posiadają certyfikat CE i spełniają wyśrubowane normy europejskie.

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
facebook